יש לכם קצת חסכונות? תחשבו על השקעה בנדל"ן

תחשבו על השקעה בנדל"ן

המצב הכלכלי בישראל הוא הטוב בכל הזמנים ותעיד על כך הצמיחה העצומה והירידה באחוז האבטלה. כך אנחנו רואים כי לישראלים יש יותר כסף פנוי ועל כן עולה השאלה מה הם יכולים לעשות עם הכסף הזה. זה ברור כי אין מה לסגור את הכסף בבנק מכיוון שהריבית בו שואפת לאפס וזה גם ברור כי אין מה להשקיע אותו בבורסה מכיוון שהיא תנודתית מאוד, מסוכנת מאוד ורוב המסחר בה כיום נעשה על ידי רובוטים. על כן אתם צריכים להבין כי אם יש לכם חסכונות כדאי לכם מאוד לחשוב על רכישת דירה להשקעה ביוון ולקפוץ למים של הנדל"ן. הסיכוי שנדל"ן יירד בצורה ניכרת הוא נמוך מאוד וזאת עקב העובדה כי תמיד אנשים צריכים מקום מגורים או מקום לעבוד בו. מנדל"ן אפשר להרוויח פעמים גם מדמי שכירות וגם מעליית ערך הנכס וזהו משהו שאי אפשר להתכחש אליו או לבטל אותו בהינף יד.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

אך אי אפשר להתעלם מהעובדה כי מחירי הדיור בארץ עלו בצורה עצומה בשנים האחרונות ולכן כל משקיע חכם שואל את עצמו האם זה לא הסוף של עליות המחירים? האם אנחנו לא מגיעים אל סוף הראלי? אין ספק כי יש למצוא אפיקים חדשים להשקיע בהם כאשר האופציה הכי מעניינת מן הבחינה הזאת היא ללא ספק השקעה בנדל"ן בחו"ל. יש אלף ואחד אפשרויות להשקיע בנדל"ן בחו"ל מאתונה ועד שיקגו ועל כן זוהי אופציה כל כך מעניינת ואטרקטיבית אשר יכולה להניב לנו תשואה מאוד גבוהה. זהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה החכמה והטובה ביותר שיש.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל לבד?

אך עליכם לדעת כי יש קושי גדול לדעת איזה נכס בחו"ל שווה השקעה ואיזה לא ועל כן אנחנו לא מציעים לכם להשקיע בנדל"ן בחו"ל לבד אלא לפנות אל חברה המתמחה בכך ואשר תוכל לעזור לכם למצוא את הנכס הטוב ביותר אשר יניב לכם את התשואה הגבוהה ביותר שיש והטובה ביותר שיש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טונרים למדפסות
היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של טונרים למדפסות. למעשה, בכל חנות ניתן למצוא מגוון רחב של טונרים...
קרא עוד »
אוק 20, 2020
ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – כי כל אחד צריך עזרה
מאות עסקים קטנים נסגרים מידי שנה בעקבות חוסר מודעות לאופן בו העסק צריך להתנהל. בין אם אתם וותיקים...
קרא עוד »
יול 07, 2020
ספקי אינטרנט מומלצים בשנת 2021
ידוע כי כדי להתחבר לאינטרנט צריך להיעזר בחברת תקשורת מומלצת שתהיה ספקית האינטרנט בפועל, אך כיצד ניתן...
קרא עוד »
ספט 26, 2021