תביעת פינוי מושכר – האם זה בכלל משתלם?

עורך דין נדל"ן

השכרת דירה לשוכר היא לעיתים הרפתקה מורכבת. זה קורה כאשר השוכר לא עומד בתשלומי השכירות, לא מפנה את הבית לאחר סיום תקופת החוזה או מזיק לדירה. יש כמה וכמה עילות שמצדיקות פינוי מושכר מדירה. אם כי בעל הדירה חייב להיות מודע לחוקים שנוגעים לעניין זה. לדוגמה, אסור לבעל הדירה לבצע פעולות פינוי בכוח. כך שהחלפת מנעולים או פעולות אחרות להרחקת הדייר אסורות על פי חוק.

מה כן ניתן לעשות? להיעזר בשירותיו של עורך דין נדלן ולהגיש תביעת פינוי מושכר. תביעה זו תוגש מול בית המשפט על מנת לקדם בהליך מזורז את הפינוי של הדייר מהדירה.

האם הצעד הזה משתלם?

כמובן שבדומה לכל צעד משפטי אחר הדבר לא נעשה חיש מהר. בנוסף חשוב לציין שבמקרים רבים יש למשכיר תביעות נוספות כנגד השוכר, לדוגמה, חובות, נזקים לדירה וכדומה. במצבים אלו יש להגיש מלבד לתביעת פינוי מושכר תביעה נוספת בגין עניינים אלו.

אך תמיד יש לבדוק את העלויות ואת ההוצאות ביחס לתוצאות. זאת כדי להכריע האם הצעד המדובר הינו המשתלם והנכון בהתאם לסיטואציה בה אתם ניצבים.

אמנם תביעת פינוי מושכר עשויה להוביל לפינוי מהיר יחסית. אך במקרים מסוימים ניתן לפתור את המצב באופנים אחרים. כמובן שבמידה ואתם לא מצליחים לגבות מהמושכר דמי שכירות, ואתם מתמודדים עם מצב בו הנכס שלכם לא מניב את התשואה שלכם, השוכר לא משלם את החשבונות שלו ובנוסף מזיק לדירה, אין מנוס כי אם לפנות אל עורך דין על מנת לבדוק את הצעדים הבאים שלכם. המטרה היא לפנות את המושכר במהירות האפשרית ולמצות ככל שניתן את החזרי החובות שהוא חייב לכם. במידת הצורך הצעד משתלם ונכון לשם פינוי השוכר מהדירה.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://zelcer.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהן גומיות אימון ואיך הן תורמות לאימון שלך?
האימון האיכותי והטוב הינו אימון שמשלב אביזרים שונים. מדובר על אביזרים ייעודיים שהתועלת שלהם רבה, והם...
קרא עוד »
נוב 18, 2020
איך בוחרים כסאות לפינת האוכל?
כשמתחילים לחפש שולחן לפינת האוכל, אי אפשר להסתפק אך ורק בבחירת השולחן. מאחר וצריך לשבת סביב השולחן, יש...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
הכלים החזקים לקידום אתרים לשנת 2019
מקדמי אתרים משתמשים בכלים שונים ומגוונים לצורך קידום יעיל ואפקטיבי של אתרים. מכיוון שגוגל אף פעם לא...
קרא עוד »
אפר 24, 2019