לפני שמתחילים – מה צריך לדעת על השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל

תשאלו כל מומחה כלכלי מה הוא הסוד לעושר והוא יגיד לכם כי המפתח נעוץ בכך שאתם נותנים לכסף לעבוד בשבילכם. אם אתם מוצאים השקעה שמניבה לכם תשואה של חמש אחוז בשנה או אפילו עשר הרי שזה אומר שבמשך שלושים שנה אתם תרוויחו מאות אלפי שקלים (כמובן שהדבר תלוי גם בסכום הראשוני שהשקעתם) על כן השאלה מה לעשות עם כסף פנוי צריכה לעניין כל ישראלי הרוצה להגיע אל רווחה כלכלית. כיום ברור כי אחת ההשקעות החכמות ביותר שאפשר לבצע היא בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל. הדבר הכי חשוב שיש לזכור על השקעות אלו הוא שלא כל נכס בחו"ל יניב לכם את התשואה הגבוהה ביותר וכי כדאי לכם לברור את הנכס בתשומת לב מרבית וזאת בכדי להבטיח כי ההשקעה תניב את התשואה הגבוהה ביותר.

מדוע כל כך חשוב להכיר את הרגולציה המקומית לפני שמשקיעים בחו"ל?

כאשר אנחנו מדברים על השקעות נדל"ן בחו"ל אנחנו צריכים לזכור כי יש הרבה מאוד משתנים המשפיעים עלינו ועל ההצלחה שלנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש השפעה אדירה לרגולציה המקומית. קודם כל רגולציה זו תקבע את ההגנה שיש לדיירים שלכם ששוכרים מכם את הדירה ותקבע כמה אתם צריכים להשקיע בדירה שאתם משכירים. חוץ מזה הרגולציה תקבע כמה מיסים אתם משלמים כמו למשל ארנונה או מס על הרווחים וזהו גם כן משהו שאתם חייבים לחשוב עליו. הרגולציה אפילו תשפיע על האופן שבו אתם פותחים חשבון בנק וכך אתם יכולים להבין כי הרגולציה משפיעה על כל אספקט בתחום ההשקעה בנדל"ן ועל כן אנחנו חייבים לתת עליה את הדעת.

מדוע כדאי לפנות אל חברה ישראלית אשר תסייע לכם להשקיע בחו"ל?

בטח כבר הבנתם כי לא כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל לבד ועל רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא כדאי לכם להשקיע ללא חברה ישראלית. חברה ישראלית  כמו https://britania.co.il/ תכיר את הלקוח הישראלי בצורה הטובה ביותר ותדע להתאים לו את הנכס המשתלם ביותר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנורות לקיר – איך הכי נכון למקם אותן?
בחירת תאורה לבית, למשרד, לקליניקה או כל חלל אחר זה תמיד מרגש. לתאורה נכונה ומתוחכמת יש את הכוח להפוך...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
מה חשוב לדעת בעת הפקת אירועים עסקיים?
כל מי שמתכנן להפיק אירוע עסקי, מומלץ יהיה לו לפנות לאחת החברות המובילות בתחום, חברה וותיקה, מקצועית...
קרא עוד »
ספט 22, 2021
איך להעסיק את הילדים בחורף מבלי לקרוע את הארנק?
החורף כבר כאן, ובזמן שהגשם נוקש על החלון, הילדים יושבים בבית ללא מעש. כיום, הוצאות הבילוי לילדים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2019