איזה מזון לחתולים בריטים הכי מומלץ?

כיום יש לא מעט סוגים שונים של מזון לחתולים כמו סאמיט אוכל לחתולים למשל, מה שכמובן יקשה מאוד על הבחירה שלכם. בעלי חתולים רבים מוצאים את עצמם אובדי עצות ומבולבלים לחלוטין לנוכח הכמות הגדולה של סוגי המזון שיש כיום. בחירה נכונה של המזון הטוב ביותר עבור החתול שלכם תשפיע באופן ישיר על בריאותו וכל התנהלותו הכללית. חתולים הם בעלי חיים מדהימים ומנומסים אך בכל הקשור למזון שלהם, הם יכולים להיות עקשניים במיוחד מה שמחייב אתכם להצליח לבחור נכון את המזון הטוב ביותר עבור החתול שלכם. 

בדקו היטב את סך הערכים התזונתיים

אחת האפשרויות השכיחות ביותר היא בדיקה מעמיקה באינטרנט, באתרים מספיק אמינים ומקצועיים אשר ידעו לפרט לכם אודות כלל סוגי המזון שקיימים. כפי שציינו, סוג המזון משמעותי מאוד לשמירה על בריאות החתולים שלכם ואף משפיע על התנהגותם היומיומית. ההבדלים בין סוגי המזון השונים באים לידי ביטוי בכמויות שונות של ויטמינים ומינרלים ועוד מגוון ערכים תזונתיים שונים. אז במטרה להצליח לבחור את המזון הטוב ביותר עבור החתול שלכם, חשוב להכיר לעומק את צרכיו וכן את כלל האפשרויות העומדות לרשותכם. במטרה להכיר טוב יותר את צרכיו של החתול שלכם, קיימת חשיבות רבה להדגיש כי כמות הלבונים שהוא צריך חיונית במיוחד. 

> בדקו את המוצר מאטיס לחתולים בלינק http://royalpet.co.il/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=90

חשיבות החלבונים במזון החתולים

חתול בריא אמור לצרוך כ 30 אחוז חלבונים מכלל המזון שהוא אוכל בכל יום. בעלי חתולים רבים כלל לא מודעים לעובדה זו מה שגורם להם לרכוש מוצרי מזון שאינם מספיק בריאים. החלבונים מסייעים לשמירה על בריאות החתול שלכם וכך הוא הופך חיוני, אקטיבי ובריא הרבה יותר. אז במטרה להצליח לבחור את המזון הטוב ביותר לחתול שלכם, חשוב שתכירו היטב את צרכיו האישיים וכן את סך הערכים התזונתיים בכל סוגי המזון השונים.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »