חברת ניקיון משרדים ברמת גן – שעות פעילות ומידע נוסף

אם יש לכם בניין משרדים ברמת גן ואתם רוצים לשמור עליו נקי, הגעתם למקום הנכון. כאשר יש בבעלותכם בניין משרדים והמשרדים שבו עומדים להשכרה, אתם מודעים לכך שהשוכרים שמשלמים לא מעט, מצפים לתחזוקה מלאה.

אולי בשבילם זה פחות חשוב, אבל בשביל הלקוחות שלהם זה קריטי. למשל, עורך דין ששוכר אצלכם משרד בבניין, הוא רוצה שהלקוחות שלו יגיעו למקום מטופח, נקי ולא חלילה מוזנח עם מנורה מהבהבת בתקרה וניאגרה בשירותים שלא עובדת.

המשיכו לקרוא כדי לדעת עוד פרטים על אודותינו. איך אנחנו עובדים? שעות הפעילות שלנו ואיך ניתן ליצור אתנו קשר.

 

חברת ניקיון משרדים ברמת גן:

רמת גן היא עיר שכוללת הרבה בנייני משרדים, לכן, ניתן למצוא חברות ניקיון ברמת גן שמציעות שירותי אחזקה כולל ניקיון או שירותי ניקיון בלבד למשרדים השונים.

אולם כפי שאתם יודעים בוודאי, לא כל חברה עושה את העבודה בצורה טובה ויעילה. איפה זה פוגע בכם? אתם שואלים, התשובה היא בחוסר שביעות הרצון של השוכרים שלכם.

אם למשל מחוסר ידע לקחתם חברה שלא באמת יודעת לטפל בבנייני משרדים גדולים שמורכבים מאגפים שונים, מהר מאוד יתחילו להגיע תלונות מצד השוכרים שהמקום לא נקי.

כאשר אנחנו מנקים, ראשית, אנחנו משתמשים בצוות שמבין דבר או שניים בניקיון ולא שביום בהיר הכניסו לו מגב וסמרטוט לידיים. מאוד חשוב לוודא שהעובדים יודעים לנקות וגם עובדים בצורה יסודית.

אז אם אתם רוצים ליצור אתנו קשר, פשוט תשלחו הודעת וואצפ' לטלפון המופיע אצלנו. נשמח להבין מה הצורך שלכם ולהסביר לכם את התהליך של אחזקה וניקוי של בניינים.

 

למידע נוסף פנו אלינו עוד היום – https://www.keshet-h.co.il/.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »