איפה אפשר למצוא טופס תביעת חוב – ואיך למלא אותו?

במידה ואדם מסוים חייב לכם סכום של כסף, אך הוא אינו עומד בהחזרים שלו ומתמודד עם מצב של פשיטת רגל, יהיה עליכם לדאוג לכספכם ולעשות מה שאפשר כדי להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל אותו חזרה. נכון, לגמרי לא בטוח שהדבר יתרחש ובוודאי שאין מי שיבטיח לכם שהכסף יחזור אליכם במלואו. אך את הצעד הבסיסי של הגשת טופס תביעת חוב הנכם חייבים לבצע בלניק הזה. כך אתם עושים את המוטל עליכם על מנת להגדיל את הסיכויים שלכם לממש את החוב.

איפה מוצאים את הטופס?

בעידן הנוכחי קל למצוא טפסים ופשוט גם למלא אותם. את מרבית הטפסים ניתן למצוא בממשקים המקוונים של המשרדים השונים, ולזהות אותם על פי ההגדרות או שם הטפסים. כמו כן יש מסמכים רבים שניתן למלא ולהגיש אותם בצורה מקוונת. מה שאומר שאתם אפילו לא צריכים לבצע הדפסה או מילוי ידני. אתם יושבים מול המסך וממלאים את המסמך על פי השדות המסומנים. עם תום מילוי הטופס אתם מבצעים שליחה, מקבלים אישור לגבי שליחת הטופס, ובזאת סיימתם את התהליך. לחילופין, ניתן לגשת פיסית למשרדים הרלוונטיים ולהגיש טופס ידני.

לעשות את זה באמצעות מייצג מקצועי

בנוסף קיימת אפשרות שלישית שמומלצת במקרים מסוימים, והיא לנהל את התביעה באמצעות גורם מייצג בכתובת הזו. הווי אומר, לפנות אל עורך דין שמייצג אתכם ולהטיל עליו את מלאכת הגשת התביעה. כך ניתן להיות בטוחים כי הטפסים מולאו כנדרש ולא תמצא עילה כלשהי לפסול את הטופס. כמו כן עו"ד מקצועי יודע כיצד להגיש את הטופס על מנת שהוא יגיע במועד לגורם הנכון, כך שהתביעה שלכם תקבל את היחס הראוי לה, והחוב שלכם יטופל כראוי.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם