ההבדל בין קבליר קינג צ'ארלס ו-קינג צ'ארלס

כלבים קינג צ'ארלס

אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי בין זן קבליר קינג צ'ארלס לבין זן קינג צ'ארלס קיים הבדל. על כן חשוב לפתוח ולומר כי מדובר בשני זנים שונים. הקבליר הוא זן מאוחר יותר שנוצר מהכלאה של זנים נוספים עם זן הקינג צ'ארלס. באופן כללי תכונות האופי, הגודל הפיזי והמראה הכללי של הכלבים לא שונה באופן משמעותי אך קיים שוני בין הגזעים הללו. כיום לא מעט אנשים בוחרים לגדל כלב מזן קבליר קינג צ'ארלס בשל היותו נחשב כבעל אופי נוח, ידידותי לכל בני המשפחה, לא נושך או תוקף ועוד. כלל התכונות הללו הפכו אותו עם השנים לכלב משפחתי אשר נחשב לכלב נוח במיוחד. 

שני זנים שונים לחלוטין 

חשוב להדגיש ולומר כי במידה ואתם מעוניינים להתחדש עם גור קבליר קינג צ'ארלס, צריך לדעת כיצד לאלף אותו בצורה נכונה ויעילה כך שכלל הדגשים שלכם יעברו על הצד הטוב ביותר. לכן, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות האופי הרגיש והעדין של זן קבליר קינג צ'ארלס. הנקודה הראשונה מתמקדת באופיו של כלב זה. בשל היותו עדין נפש, חשוב לוודא שאתם לא צועקים או כועסים עליו גם אם לא הבין שאין לעשות את צרכיו בתוך דירתכם. צעקות וכעסים לא ישיגו את המטרה בשל העובדה הפשוטה כי הוא כלל לא יבין שאתם כועסים על מעשיו אלא רק יפחד ויחשוש מכם. פחד זה עלול לגרום לו להתכנס בתוך עצמו מה שבוודאי לא יתרום להליך האילוף. 

כך תצליחו לאלף נכון

כמו כן חשוב לדעת כי זנים אלה תמיד יעדיפו מנוחה טובה וארוכה על פני כל פעילות ספורטיבית כלשהי. לכן, אל לכם לרשות בכלב לעשות פעולות ספורטיביות כאלה ואחרות.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת סרטוני תדמית
עסקים רבים, מבינים שאחד מכלי השיווק החזקים- הוא סרטון תדמית. מי צריך סרטון תדמית? כיצד עסק מפיק לעצמו...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
כיצד מגישים עתירה לבית משפט?
אחד ההליכים המקובלים בתחומי המשפט הוא הגשת עתירה לבית משפט. האפשרות להגיש תביעה נועדה להסדיר את...
קרא עוד »
מאי 22, 2019
שירותי ניהול נכסים ביוון אמין ויעיל – קווים לדמותו
המאמר באדיבות https://nadlan1on1.co.il אם החלטתם להשקיע בנכס ביוון, כדאי שתדעו שחברת ניהול נכסים כיום יכולה...
קרא עוד »
יול 12, 2021