בלוג פיננסים – לאנשים שאוהבים כסף

המאמר באדיבות הירוקה מימד

כסף הוא כל מה שאנחנו חושבים שאנחנו לא מצליחים לעשות כשיש רבים אחרים שכבר הוכיחו שזה אפשרי גם למי שלא נולד עשיר. האמצעי לעשות כסף ולשמור עליו הוא לצבור ידע ולא רק ריבית דריבית, אלא תובנות ומידע אמין שיכול לעזור לכם לעשות זאת לאורך זמן. אחת הדרכים היא למצוא בלוג פיננסים שמנגיש לכם מושגים וידע ועוזר לכם להבין מי נגד מי בשוק ההון ובבורסות בעולם. כך, תתחילו את הצעדים הראשונים שלכם בתחום זה ותלמדו לעשות כסף ולא לשנוא אותו.

צעירים פורשים מוקדם

פעם נהגו לעבוד בעבודה אחת עד הפנסיה המסודרת. אחר כך התחילו להחליף קריירה פעם אחת באמצע החיים ועדיין לשאוף לפרוש רק בפנסיה המתוכננת. כבר שנים רבות שיש אנשים רבים ש"מכים את התחזיות" בעניין הפנסיה ומתי כדאי לפרוש כשהם עושים כסף מוקדם מאוד ויוצאים לעצמאות כלכלית מוקדם כבר בשנות השלושים שלהם. את האמצעים לעשות זאת הם בנו בעצמם בעזרת בלוגים פיננסיים וספרות מקצועית למשקיעים, גם בעברית וגם באנגלית. כשמחפשים אותם בקבוצות הייעודיות לכך במדיה החברתית מתרשמים מעומק הידע שלהם ומהמוטיבציה ללמוד וזה באמת כל מה שחשוב.

עצמאות כלכלית פופולרית

עצמאות כלכלית היא פופולרית גם אצל מי שהגיע לתובנה הזאת בגיל 40 או 50, וגם הם יודעים שאלמלא אתם עוסקים במקצוע פיננסי, הרי שהדרך להשיג זאת היא על ידי התעניינות בתחום. חפשו בלוג פיננסים וכלכלה שאתם מתחברים לתכנים שלו ולעצות שנחשבות טובות בעיניכם, בדקו עד כמה מובנים לכם המונחים וההסברים לפעילות הכלכלית ולשוק ההון, ואם צריך להשלים בקריאת מונחים באנציקלופדיה כלכלית זה הזמן לבדוק אותם לעומק. למדו מונחים פיננסיים שקשורים להכנסות שלכם מעבודה כשכירים או עצמאים ומהכנסות פאסיביות, מהשקעות בשוק ההון ובנדל"ן. ורק אז השקיעו, לאחר שהבנתם לעומק את התחום.

אולי יעניין אותך גם מידע על מאגרי תמונות 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם