קבלן רשום

היום זה ממש לא מסובך למצוא שיפוצניק. לא משנה אם זה שיפוצניק לצורך ביצוע תיקונים קלים בבית או קבלן צבע שיבוא ויבצע את הצביעה של הבית. מספיק להעלות את המילה של השירות המבוקש בגוגל וכך אפשר למצוא בקלות שורה ארוכה של שיפוצניקים ושל נותני שירות מכל הסוגים ולכל המטרות.

אך כולנו יודעים שקורה פעמים רבות שרק לאחר שאנחנו מסיימים את העבודה ונדמה לנו שאנחנו שבעי רצון ממנה, אנחנו מגלים כי היא לא באמת מושלמת והיא לא ממש עונה על הציפיות שלנו. בהרבה מהמקרים אין לנו אפילו אל מי להתלונן או לבקש תיקון על העובדה הלקויה. כי הקבלן או השיפוצניק שלנו מצליח להתנער מכל אחריות והוא כלל אל מוכן להודות בחוסר המקצועיות שלו.

פונים רק אל קבלן רשום

חשוב לדעת כי לא כל קבלן יכול לעבוד כקבלן. על מנת שהוא יהיה מוכר ויעבוד בצורה רשמית הוא צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים ולקבל את האישור החוקי לעבוד כקבלן. לגמרי לא מומלץ לבחור קבלן בלי לברר את העניין הזה היות והעבודה לא תמיד תהיה אחראית. למידע נוסף וייעוץ מקצועי בקרו באתר של עורך דין תומר סופר רישום קבלנים!

איך אנחנו יודעים מיהו קבלן רשום?

על מנת לוודא כי אכן מדובר בקבלן רשום, חייבים לברר ולבדוק אצל רשם הקבלנים האם אכן מדובר בקבלן שהוא רשם בפנקסו של הקבלן. מעבר לרישום בפנקסו של הקבלן יש לתת את הדעת לרמה ולסיווג של הקבלן. כי יש קבלנים שרשומים בפנקס אך הם לא זכאים באמת לבצע כל סוג של עבודה, כי בפנקס הקבלנים יש גם סיווג ורמות משתנות.

לא כל קבלן רשום יכול לבצע כל דבר ולא בכל היקף כספי. על כן חשוב לוודא כי הקבלן הנבחר הינו רשום וברמת הסיווג הנדרשת.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אוהלים למסיבות

אוהלים למסיבות

כדי לעשות אירוע נדיר ומיוחד, כבר לא תצטרכו להוציא סכומי כסף גבוהים במיוחד. מהיום, תוכלו לשכור אוהל למסיבות ובו לערוך את האירוע הפרטי שלכם עם

קרא עוד »