יועץ משכנתא מומלץ שמביא תוצאות – אל תתפשרו

כל מי שניגש לבנק לברר לגבי משכנתא, יפגוש פקיד בנק שנקרא גם יועץ משכנתאות. אבל אל תתבלבלו. פקידי הבנק אינם אובייקטיביים. הם מייצגים את הבנק ואתם צריכים איש מקצוע שילווה אתכם, יועץ משכנתאות פרטי ומומלץ, שמביא תוצאות. נסביר למה אסור להתפשר בנושא הזה.

 

היועץ שחוסך לכם, והרבה

עם יד על הלב, האם האדם הממוצע באמת מבין את כל האותיות הקטנות שמסתתרות בתוך כל המסמכים הארוכים של המשכנתא? אז זכרו שיועץ משכנתאות מומלץ שמביא לכם תוצאות, מכיר כל אות וכל דבר שקשור עם משכנתא. הוא לא רק בונה תמהילים אלא גם יכול לחסוך עבורכם כסף, הרבה כסף. יועץ משכנתא שמכיר וחי את השוק ידע בכל רגע נתון למצוא לכם את המשכנתא היותר זולה. חיסכון שנראה קטן בריבית המשכנתא יכול להצטבר במהלך השנים להרבה (מאוד) כסף. אז אם אתם לא רוצים לשלם לבנק יותר מדי ורוצים משכנתא כמה שיותר זולה, זו סיבה טובה לפנות ליועץ משכנתא מומלץ וזו גם לא הסיבה היחידה.

 

תמהיל משכנתא שבאמת טוב לכם

התאמת משכנתא ללקוח דורשת מקצועיות ויותר מכך, גם הקשבה ויכולת להכיר וללמוד את הלקוח. יועץ פרטי מומלץ שמלווה אתכם, ילמד להכיר אתכם לעומק. עושים ביחד בירור צרכים מעמיק, מבינים מהו הרכב המשפחה, גובה ההכנסות, תוכניות לעתיד. לכל זה יש השפעה כלכלית והשפעה על תזרים המזומנים הנוכחי והעתידי בבית. כשבונים לכם תמהיל משכנתא שבאמת מתאים לכם, לא תרגישו "חנוקים" בגלל תשלום חודשי שמעל ליכולת האמיתית שלכם.

 

יועץ שלא מתפשר, בשבילכם

מה עוד עושה יועץ משכנתאות מומלץ? הוא גם משיג תנאים טובים יותר, בזכות כוח מיקוח מול הבנקים. כי מי שמייצג הרבה לקוחות, משיג לכולם, הרבה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בודק שכר באישור משרד העבודה
תפקיד בודק שכר מוסמך ובאישור משרד העבודה, הינו לערוך בדיקות תקופתיות כדי לוודא עמידה של תנאי העבודה...
קרא עוד »
ספט 14, 2020
סימולטור החזר מס – לשם מה הוא נחוץ?
סימולטור החזר מס הוא כלי חדשני המסייע למשלם המסים לגלות למה הם זכאים. החזר מס על ידי סימולטור הוא...
קרא עוד »
מרץ 15, 2023
איך לבחור מקרר
המקרר שלכם שבק חיים ואתם מחפשים מקרר חדש? מתחתנים וזקוקים למקרר? באיזה מקרר הכי כדאי לכם לבחור? גדול,...
קרא עוד »
פבר 17, 2019