יועץ משכנתא מומלץ שמביא תוצאות – אל תתפשרו

כל מי שניגש לבנק לברר לגבי משכנתא, יפגוש פקיד בנק שנקרא גם יועץ משכנתאות. אבל אל תתבלבלו. פקידי הבנק אינם אובייקטיביים. הם מייצגים את הבנק ואתם צריכים איש מקצוע שילווה אתכם, יועץ משכנתאות פרטי ומומלץ, שמביא תוצאות. נסביר למה אסור להתפשר בנושא הזה.

 

היועץ שחוסך לכם, והרבה

עם יד על הלב, האם האדם הממוצע באמת מבין את כל האותיות הקטנות שמסתתרות בתוך כל המסמכים הארוכים של המשכנתא? אז זכרו שיועץ משכנתאות מומלץ שמביא לכם תוצאות, מכיר כל אות וכל דבר שקשור עם משכנתא. הוא לא רק בונה תמהילים אלא גם יכול לחסוך עבורכם כסף, הרבה כסף. יועץ משכנתא שמכיר וחי את השוק ידע בכל רגע נתון למצוא לכם את המשכנתא היותר זולה. חיסכון שנראה קטן בריבית המשכנתא יכול להצטבר במהלך השנים להרבה (מאוד) כסף. אז אם אתם לא רוצים לשלם לבנק יותר מדי ורוצים משכנתא כמה שיותר זולה, זו סיבה טובה לפנות ליועץ משכנתא מומלץ וזו גם לא הסיבה היחידה.

 

תמהיל משכנתא שבאמת טוב לכם

התאמת משכנתא ללקוח דורשת מקצועיות ויותר מכך, גם הקשבה ויכולת להכיר וללמוד את הלקוח. יועץ פרטי מומלץ שמלווה אתכם, ילמד להכיר אתכם לעומק. עושים ביחד בירור צרכים מעמיק, מבינים מהו הרכב המשפחה, גובה ההכנסות, תוכניות לעתיד. לכל זה יש השפעה כלכלית והשפעה על תזרים המזומנים הנוכחי והעתידי בבית. כשבונים לכם תמהיל משכנתא שבאמת מתאים לכם, לא תרגישו "חנוקים" בגלל תשלום חודשי שמעל ליכולת האמיתית שלכם.

 

יועץ שלא מתפשר, בשבילכם

מה עוד עושה יועץ משכנתאות מומלץ? הוא גם משיג תנאים טובים יותר, בזכות כוח מיקוח מול הבנקים. כי מי שמייצג הרבה לקוחות, משיג לכולם, הרבה יותר.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גולן בכור סוחר רכב

גולן בכור סוחר רכב

בכור גולן סוחר רכב מהווה את הפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שמעוניין למכור את הרכב שלו, אך אין לו את הזמן, הסבלנות או הרצון

קרא עוד »