כמה עולה שיש?

מתכננים להחליף את השיש במטבח? אתם בוודאי בודקים מחירים. אז כמה תעלה לכם החלפת השיש? המחיר מורכב מ2 פרמטרים: מחיר השיש, וזמן עבודה. במאמר, נסביר על סוגי השיש השונים, ועל חישוב מחירי משטחי השיש.

מחיר השיש:

כאשר אתם קונים משטח שיש, אתם משלמים על החומר. כמה עולה משטח השיש? תלוי באיזה סוג שיש אתם בוחרים. גם בסוגים השונים של משטחי השיש, יש תתי סיווגים לפי איכות השיש. יש רמה א' של שיש מסוים, ולעומתו, יהיה רמה ב', או רמה ג'.

רמת הגימור: אחד הגורמים שמשפיעים על מחיר השיש, הוא רמת הגימור. שיש ברמת גימור גבוהה, יעלה יותר יקר משיש ברמת גימור נמוכה.

נסקור את 4 סוגי השיש הנפוצים:

שיש קיסר: סוג שיש נפוץ ביותר בקרב קבלני שיפוצים.

שיש גרניט: המחיר של שיש גרניט משתנה מיצרן ליצרן, ומחברה לחברה. במחיר, כלולים פרמטרים שונים.

שיש חברון: שיש חברון, הינו שיש זול. הסיבה לכך. היא שאת השיש מייצרים מאבן גיר. מחיר המשטח, יהיה כמה מאות שקלים למטר רבוע. אבל- איכות המשטח, פחותה מסוגי שיש אחרים. משטח שיש חברון עלול להתבקע במגע עם סירים חמים.

שיש אוניקס: שיש אוניקס, נחשב לשיש יקר.

מחיר זמן עבודה:

מחיר זמן עבודה של החלפת השיש, כולל את הסרת השיש הישן, והדבקה של השיש החדש. חישוב מחיר זמן העבודה, תלוי גם ברמת הקושי של התקנת השיש. למשל: התקנת חיפוי שיש על ארונות עמוקים, תמשך יותר זמן

כיצד ניתן להוזיל את מחירי משטחי השיש?

משטחי השיש יכולים לעלות מאוד יקר. אולם, ישנם דרכים בהם ניתן לקנות משטחי שיש איכותיים וברמת גימור גבוהה, במחיר יותר זול. אילו דרכים קיימות?

רכישת משטחי שיש מתצוגה: אין מחירים זולים יותר, מאשר מוצרים מתצוגה. לכן, רכישת משטחי שיש שעמדו בתצוגה, תהיה זולה יותר מרכישת משטחי שיש במחיר רגיל.

תמיד אפשר למצוא שיש במבצעים: גם אם בחרתם לחפות במשטח שיש יקר, תוכלו להוזיל מחיר, על ידי כך שתקנו משטח שיש במבצעים. תקופות מתאימות לרכישת שיש במבצעים, הם החגים, או תקופת ה"בלאק פריידי".

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה זמן טיסה לדובאי? תלוי…

דובאי היא עיר באיחוד האמירויות הערביות. זוהי בירת דובאי, האמירות הגדולה ביותר באיחוד האמירויות הערביות ואחת משבע האמירויות המרכיבות את הפדרציה. דובאי היא מרכז מסחרי

קרא עוד »

פסילה מנהלית

עבירות נהיגה הן עבירה על כללי הדרך. מדי יום לצערנו נעשות עבירות תנועה רבות על הכבישים. אדם מבצע עבירת נהיגה כאשר הוא עובר על אחד

קרא עוד »