לא מכין קפה למלאך המוות

כל אחד מאיתנו מחפש מקור השראה מסוים. יש מי שמוצא אותו בבן אדם מסוים, יש מי שמוצא אותו ביצירת אומנות, שיר, ציור, סרט, יש מי שמוצא אותו ברעיונות, תורות או גישות מסוימות. אותו מקור השראה מאפשר לנו להתמודד עם קשיים שונים, לשאוב ממנו כוח, ולפתור בעיות שונות שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו מולן. 

הספר, לא מכין קפה למלאך המוות מהווה עבור לא מעט אנשים מקור השראה בפני עצמו. מדובר בספר שכתב הרב אהרן מרגלית, אשר מעבר להיותו איש דת, הוא גם כותב ספרים בעלי רעיונות ייחודיים ודרך מיוחדת להתבונן על הדברים. על פי גישתו, הכל שאלה איך מסתכלים על הדברים. והספר, לא מכין קפה למלאך המוות, הוא דוגמא לכך. 

הספר, מהווה גרסה חדשה לספר אתהלך שכתב אהרון מרגלית. ספר ההמשך, מתייחס להתמודדות שחווה הרב, וכיצד הוא הצליח לעמוד בה, זאת במקום לחזור הביתה ולהכין קפה למלאך המוות ולחכות שהוא יגיע. 

למה ספר זה מעורר השראה

אחת הסיבות שהספר מעורר השראה בקרב כל מי שקורא אותו, היא שהספר מאפשר לראות כיצד אפשר להכיר במציאות ולהתמודד איתה, מבלי לחשוש, מבלי לפחד ובידיעה ברורה שאפשר לנצח, גם בתנאים קשים. לא כל אחד יכול לקבל את זה, לא תמיד זה קל, אך חשוב לדעת את זה, בוודאי כשהמצב הוא לא פשוט. 

ניתן לרכוש את הספר דרך האתר של הר אהרן מרגלית, אפשר לקנות אותו גם באופן מודפס, גם באופן דיגיטלי. כך שניתן לקרוא אותו בכל מקום, בכל זמן, מתי שרוצים. בצורה כזו, תמיד תוכלו לקבל השראה ולדעת, שאתם לא צריכים להכין קפה למלאך המוות ולחכות לו, אלא אתם יכולים להילחם מולו.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם