ספק ותשתית אינטרנט: האם ניתן לחסוך בעלויות?

יוקר המחייה במדינת ישראל הוא מהגבוהים ביותר בעולם. הישראלי הממוצע נאלץ להוציא כספים רבים מדי חודש על שכר דירה, מזון ותרופות, חשבונות חשמל, מים וארנונה, מיסים והיד עוד נטויה. בדיוק בגלל זה, כל אחד מאיתנו היה שמח לחסוך איפה שרק אפשר ועם זאת כל אחד מאיתנו משלם מדי חודש על אינטרנט וספק שיאפשרו לנו להיות מחוברים לעולם. האם ניתן לחסוך כמה שקלים כשאנחנו מדברים על התחום הזה? בקצרה נאמר שהתשובה היא כן ושרבים שיכולים לעשות את זה פשוט לא עושים את זה וחבל. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לצמצם את ההוצאה הזאת.

בצעו השוואת מחירים

ישנה איזושהי נטייה מאד ישראלית כאשר מדובר בשוק התקשורת ובעיקר כשזה נוגע לסלולרי ולאינטרנט, לא לבחון לעומק את המחירים וחבל. השוואה מוקדמת של מחירי הספקים יכולה לתת לכם חיסכון ענק לטווח הארוך. קחו למשל את ספק אינטרנט ITC שיודע להציע חבילות דומות עם מהירות גלישה וחיבור לתשתית איכותית במחירים נמוכים באופן משמעותי מספקים אחרים שיציעו חבילות דומות ולעיתים פחות טובות. כשאנו רוצים להתחבר לאינטרנט אנחנו נוטים ללכת ישר לשמות הגדולים והמוכרים ודווקא שם נמצא הפוטנציאל הגדול ביותר להפסיד לא מעט כסף.

התעניינו תמיד בחבילות המוצעות

אם אתם זוג בבית שגולשים בעיקר ברשתות החברתיות ונכנסים מדי פעם לאתרי החדשות להתעדכן בחדשות העולם, כנראה שהצרכים שלכם שונים באופן משמעותי מאלו של משפחה בת חמש נפשות, בה אחד ההורים הוא מתכנת שעובד מהבית ואחד הילדים הוא גיימר שמשחק שעות ארוכות במשחקי רשת. לכן כדאי מראש לכוון לחבילות שמתאימות לכם ולא לבחור בכאלו שאין לכם צורך בהן. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מצד גולשים מצביעות על התאמה גבוהה בין צרכי הגולשים לחבילה המותאמת. לא כל חברה יודעת לעשות את ההתאמה הזו בצורה טובה ויותר מכך, ישנן כאלו שדווקא ישמחו שתרכשו חבילה מורכבת יותר שתעלה לכם הרבה יותר כסף ותגדיל את שורת הרווח.

אל תחששו משינויים

הרבה אנשים שמחוברים לאינטרנט מפחדים שהשינוי יפגע בגלישה שלהם וגם רוצים להימנע מכאב הראש הצפוי כביכול עם המעבר. חשוב לדעת כי מעבר של ספק הוא עניין פשוט, מהיר וקל וכי לא מדובר בכלל בכאב ראש. באשר לביצועים, אם תעברו לספק איכותי כמו ITC למשל, תיווכחו במהרה כי לא רק שהביצועים לא נפגעו, אלא גם שהם טובים הרבה יותר כעת.

בכל מקרה אם לא תהיו מרוצים תוכלו תמיד לחזור לספק הקודם לכן נסו להחליף בין ספקים ללא חשש!

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם