איך בוחרים כסאות לפינת האוכל?

כשמתחילים לחפש שולחן לפינת האוכל, אי אפשר להסתפק אך ורק בבחירת השולחן. מאחר וצריך לשבת סביב השולחן, יש לבחור גם כסאות לפינת אוכל המתאימים לשולחן הנבחר וכל אלו צריכים להתאים יחד באופן ייחודי לפינת האוכל שלכם. 

הכנו לכם את העקרונות לחיפוש הכסאות הנכונים לפינת האוכל שלכם:

אל תחפשו כלום לפני שאתם יודעים מה המידות!

הכוונה היא שלפני שאתם מתחילים בחיפוש אחר הכסאות שלכם, עליכם לדעת מהן המידות של פינת האוכל שלכם ומה יכולה להכיל פינת האוכל שלכם, לאחר הכנסת השולחן. כך, עליכם להביא בחשבון גם את מידות השולחן ולאחר מכן גם את מידות הכסאות כדי להבין האם כל זה יוכל להיכנס לפינת האוכל שלכם. 

כמה אתם צריכים?

כאשר כל משפחה מונה מספר נפשות שונה, כך משתנה גודל השולחן וכן מספר הכסאות הנחוצים לפינת האוכל. בהתאמה של מספר כסאות ושולחן בהתאם למספר הנפשות בבית אתם יכולים לדעת בביטחון מהו גודל השולחן שאתם צריכים ובהתאם לכך את כמות הכסאות. 

אין פשרות על נוחות!

כסאות לפינת האוכל הם לא משהו שתרצו להתפשר עליו מאחר ושעת האכילה היא שעה בה אמור להיות לכם נוח, בה אתם יושבים לשולחן עם שאר המשפחה ומבלים יחדיו. על כן עליכם לחשוב גם על הנוחות שלכם בתוך כל החיפוש ולהיות בטוחים שאתם יודעים איזה עיצוב של כסאות אתם מחפשים לפינת האוכל. 

גבוהים או נמוכים?

ישנם סטולים, כסאות גבוהים, המיועדים לעיצוב מטבח שונה, אלטרנטיבי. יש לכם את האפשרות לבחור בין כסאות בגובה הרגיל לפינת האוכל שלכם או לבחור בכסאות הגבוהים בעבורכם. את ההחלטה הזו כדאי שתביאו בחשבון כשאתם בוחרים את שולחן פינת האוכל שלכם ולא לאחר שבחרתם כבר את השולחן שלכם.

> קראו גם על שולחנות קפה מעוצבים!

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »