איך משיגים משרות סטודנטים בהייטק?

סטודנטים רבים בוחרים מקצועות הנדסיים, בתחום המחשבים ואחרים אשר מבוקשים לעבודה בחברות הייטק. הסיבה לכך היא שמדובר על תחום מבוקש במשק שתנאי ההעסקה בו הם מהטובים ביותר שניתן למצוא. במשרות רבות גלומים תנאים מעולים עם משכורות גבוהות ואפשרות להתקדמות מבטיחה. רבים מהסטודנטים יכולים להשתלב בעבודה בחברות מובילות כבר בעת הלימודים. לרוב, הם עושים זאת בשנות הלימוד האחרונות ובמשרות חלקיות. כך יכולים המעסיקים להכיר את כישוריהם והם מצידם להכיר היטב את הארגון. במקרים רבים זה שילוב מנצח של ווין ווין.

 

השגת משרות

נשאלת השאלה איך משיגים משרות הייטק לסטודנטים. התשובה מעט מורכבת אבל הדרך הטובה ביותר היא באמצעות חברת השמה  הפועלת בתחום בצורה מקצועית. מומחיה יודעים לשרת את שני הצדדים המעסיקים ומבקשי העבודה. ברשותם אלגוריתמים אשר יכולים לייעל את עבודת המיון. המעסיקים יכולים לקבל קורות חיים שבהם יש פירוט על תחום הלימודים, המקצוע, מקום מגורים, פרטים אישיים ואחרים המסייעים להם בהתאמת המועמד למשרה הנדרשת. במידה ולא קיימת משרה מתאימה הם יכולים לשמור את קורות החיים אצלם ולפנות אליו בעתיד.

 

תהליך קבלת העבודה

על המועמד להירשם בחברת ההשמה באמצעות האינטרנט. הרישום כולל משלוח קורות חיים.  במידת הצורך, הוא יוזמן לריאיון מקדים, למעבר מבחנים ועוד. תהליכי הקליטה הופכים למהירים וקלים יותר בזכות הנגישות והשירות של חברת ההשמה. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, אספקת מועמדים איכותיים וליווי ככל הנדרש. מנהליה ומומחיה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהכרת הנושא לעומק וממתן שירות מוצלח ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת במשרדם לטובת כל לקוח, ואין זה משנה אם הוא מבקש עבודה או מעסיק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תקשורת בעסקים – אלו פתרונות יש בשוק
הטכנולוגיה החלה להתפתח בצעדי ענק, ועסקים שאינם מודעים להתפתחות הטכנולוגיה עלולים למצוא את עצמם הרחק...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
איתור אנשים החייבים כסף
חברות בכל העולם, עושות שימוש יומיומי באיתור חייבים משלל סיבות. מציאת אדם חייב זו לא תמיד משימה קלה...
קרא עוד »
ינו 25, 2021
מחיקת נתוני אשראי – מה זה אומר?
באפריל שנת 2019 עודכן חוק נתוני אשראי בישראל ובו תקנות וחוקים חדשים בכל הנוגע לאיסוף נתוני אשראי על כל...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022