עורך דין פלילי בחיפה

עורכי דין פליליים (המכונים גם עורכי דין להגנה פלילית) מגנים על אנשים שהואשמו בביצוע פשע. הם עורכים מחקר, מנתחים תיקים ומציגים את ממצאיהם בבית המשפט במטרה להשיג את חירותו של הנאשם או לנהל משא ומתן להסדר טיעון.

 

עורך דין פלילי בחיפה

חיפה היא אחת מהערים היפות ביותר שקיימות בארץ ישראל. בין אם אתם מסכימים עם קביעה זו אם לאו, יש משהו שנראה שבוודאי תסכימו איתי: היא אחת מהערים עם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר שיש בארץ.

לא פעם, כאשר אנשים מתקשרים אלי כדי לקבל המלצה על עורך דין פלילי בחיפה זה או אחר והיכן ניתן למצוא את הטובים ביותר לניהול תיק פלילי, אני מפנה אותם לחיפה. בה תמיד ניתן למצוא את עורכי הדין הטובים ביותר.

 

יום בחייו של סנגור פלילי

אין "יום טיפוסי" לסנגור פלילי. לוח הזמנים היומי שלהם משתנה במידה רבה בהתאם לגורמים כגון העומס הנוכחי שלהם והפרטים של המקרים עליהם הם עובדים.

ביום נתון, סניגור פלילי עשוי להיכנס מוקדם למשרד לבדוק מיילים, לבצע שיחות טלפון ולהתעדכן במחקר משפטי. ואז הם עשויים לפנות לבית המשפט למשפטי ספסל בנוגע לעבירה פשוטה, אותה הם זוכים עבור הלקוח שלהם בצורה מהירה.

ללא תיקים משפטיים אחרים באותו יום, הם עשויים לחזור למשרד להתייעצות, לפגישה עם לקוח נוכחי, או להמשיך לעבוד בתיק אחר.

 

נוכחות בבית משפט

לפעמים, עשוי סניגור פלילי להיות בבית המשפט וביום אחר, הוא עשויי שלא לדרוך באולם בית המשפט ובמקום זאת לבלות את כל היום בנסיעות ומפגשים עם עדים פוטנציאליים לתיק גדול. היום האופייני של סנגור פלילי, משתנה באותה מידה כמו המקרים שהם עובדים עליהם.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »