סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר

סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר

בשנים האחרונות, כפי שאנחנו יודעים, אפשר למצוא דוגמאות שונות לניתוחים פלסטיים אשר גברים ונשים, מבקשים לעבור על מנת לשפר את המראה הפיזי שלהם, לתקן מומים, חבלות ונזקים שנגרמו בלידה או בשלבים שונים בחיים. 

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר כיום הוא מתיחת פנים וצוואר. מדובר על ניתוח שמתבצע בעיקר בקרב אנשים מבוגרים, אשר מתחילים להתמודד עם קמטים שונים באזור הפנים והצוואר, וכן בקרב אנשים שעברו חבלות שונות אשר ניתן לתקן באמצעות ניתוח זה. בין היתר, הניתוח גם אפשרי עבור אנשים שיש להם עודף משקל ועברו שאיבות שומן בפנים, מתוך כוונה שיוכלו ליהנות ממראה פנים רזה יותר. 

חשוב לציין, השימוש באופציה של מתיחת פנים וצוואר מאוד פופולארי, בזכות העובדה שישנם הרבה מאוד אמצעים וכלים שמאפשרים לבצע ניתוח מסוג זה בהצלחה גדולה. העניין הוא, כל מי שמעוניין לעבור ניתוח מסוג זה, חייב לדעת שהתהליך לא נגמר כשיוצאים מבית החולים. אחריו יש תקופת התאוששות ושיקום, במהלכה יש צורך ללבוש סנטרית, באתר של חברת איסבלה תוכלו לקרוא בהרחבה בנושא.

מה זה סנטרית וכיצד הוא אמור לעזור? 

סנטרית לפנים זה אמצעי אשר "לוכד" את הפנים מהצדדים ולמעשה מונע אפשרות לייצר מתיחות משמעותיות בפנים, ומונע אפשרות לגרום פצעים ונזקים לאזור הניתוח, בין אם מדובר באזור הלחיים, הסנטר והצוואר. מדובר על סוג של רפידה מאוד רכה ונעימה, אך כזו שצריך להקפיד ולהרכיב אותה במהלך היום למשך תקופה מסוימת, על פי המלצת הרופאים. 

חשוב לציין, השימוש ברפידה זו מיועד בין היתר, בשביל לאפשר תהליך פשוט ונוח במהלכו הפנים יתרפאו ויהיה ניתן לייצר תנועות בצורה קלה ופשוטה, מבלי לבצע תנועות גסות וחדות. זה יכול לחסוך כאבים ומעבר לכך, כאמור, זה חוסך מצב בו מה שנעשה במהלך הניתוח ייהרס . 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים שיעזרו לך למצוא את עבודת חלומותיך
גם לכם יש חלום על עבודה נחשקת? רוצים למצוא את עצמכם מאיישים משרה מסוימת? בואו וקבלו עשרה טיפים לחיפוש...
קרא עוד »
פבר 19, 2019
מעבדת LEM – גילוי מוקדם מציל חיים
גילוי מוקדם של מחלת הסרטן או התפתחות תאים שעלולים להפוך לסרטניים או טרום סרטניים הנו בעל חשיבות...
קרא עוד »
יול 20, 2021
שעוני יוקרה – מה הופך אותם לכאלה?
מתלבטים אם לרכוש שעוני יוקרה באתר https://sjw.co.il או לבחור דווקא בשעון פשוט ורגיל? לא מבינים מה הופך שעונים...
קרא עוד »
פבר 01, 2021