בני ינאי – יודע להתנהל היטב בכל תפקיד

אם יש דבר אחר שאפשר לומר בבירור על בני ינאי, זה שהוא יודע לאייש כל תפקיד בהצלחה מרובה. בתור אלוף במילואים, בעל תואר שני במנהל עסקים וניסיון עשיר בתרומה לחברה ופרויקטים שכוללים הסרת מחסומי בירוקרטיה ברשויות המקומיות ועידוד תהליכי דיגיטציה, ניתן לומר שמדובר באיש שמבין עניין ויודע לתרום את חלקו לחברה.

בכל פועלו המטרה העיקרית שעומדת לנגד עיניו של בני היא טובת אזרחי ישראל. לא בכדי הוא שירת בתפקידים רבים ומשמעותיים בצה"ל, שכן הוא מבין שאם הוא באמת רוצה לסייע בהגנה על המדינה, אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא במסגרת הצבאית.

ניסיון בקידום תהליכי דיגיטציה ברשויות המקומיות

אחד המכשולים המשמעותיים שמעכבים את הרשויות המקומיות ומונעים מהן לשפר את השירות שמקבל התושב זה עניין הדיגיטציה. אפשר לומר ללא כל עוררין כי בני ינאי הוביל לשינויים אדירים בכל המתרחש במספר רב של רשויות מקומיות ברחבי המדינה, ובכך הוא הביא לשיפור באיכות החיים של כולנו, בעקיפין.

בני תמיד מבין את המכשולים שעומדים לפניו צעד אחד לפני כולם, כאשר החשיבה המנחה אותו היא טובת הכלל. מדובר בבן אדם שמבין היטב את הדרך הנכונה להתנהל בהתחשב בסיטואציה שבה הוא נמצא, וזאת מתוך מטרה לעשות את המיטב בכל מצב שבו הוא נמצא בסופו של דבר.

עושה את המיטב בכל סיטואציה

אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את בני ינאי זה שהוא תמיד עושה את הטוב ביותר שלו, בכל סיטואציה שבה הוא נמצא. בדיוק בשל זאת הוא הגיע לתפקיד של אלוף במילואים בצבא, וזו גם הסיבה שהוא הצליח רבות גם בחיים האזרחיים. חשוב לו לעשות את המיטב בכל המצב, תוך כדי שהוא תמיד חושב צעד אחד קדימה.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »