סרטוני אנימציה לעסקים

עולם השיווק והפרסום של עסקים השתנה מאוד בשנים האחרונות וממקום בו לדפוס ושלטי חוצות היה הרבה מאוד מקום העולם של הדיגיטל התפתח ותפס מקום מרכזי וזאת בעיקר לאור התפתחות הסמארטפונים. כתוצאה מזה החלו תהליכים של שינוי, של חשיבה ופיתוח דרכים אחרות להגיע לקהל הלקוחות בצורה מתאימה יותר ואחת הדרכים שפותחה ובה משתמשים היום בצורה מקיפה זה באמצעות סרטוני אנימציה לעסקים.

מה זה בדיוק סרטוני אנימציה לעסקים

אחת הדרכים להעביר מסר ללקוחות בנוגע למוצר או שירות שרוצים זה על ידי סרטון אנימציה. מדובר במרבית המקרים על סרטון קצר באופן יחסי, ממוקד לנושא ספציפי וכולל בתוכו דמויות אנימציה שדרך הצגתן מושכת מאוד את הצופה. חשוב לדעת שלא כל אחד יודע ליצר סרטוני אנימציה איכותיים ומוצלחים ולכן חשוב לבדוק איפה עושים את הסרטון כדי לא להשקיע ולהתאכזב.

איך מפיקים בפועל סרטוני אנימציה לעסקים

להפקת של סרטוני אנימציה יש מספר שלבים אשר כוללים בין היתר:

  • חשיבה על רעיון ומה רוצים להעביר או להציג לקהל הלקוחות הפוטנציאלי.
  • צוות קופירייטרים לוקח את הרעיון והופך אותו לתסריט.
  • הפיכת התסריט לאיורים מה שנקרא אנימטיק ואישור הלקוח.
  • עיצוב הדמויות באופן ויזואלי כולל אישור לקוח.
  • יצירת סרטון האנימציה.

אילו סרטוני אנימציה אפשר להפיק עבור עסקים

הטכנולוגיה של היום מאפשרת הפקה של סרט תדמית לעסקסרטוני אנימציה לכל תחום שרק חושבים עליו. למעשה אפשר לקחת כל תחום ולהפיק עבורו סרטון שיווקי, אפשר להפיק סרטון הדרכה לתחום או נושא מסוים, סרטון להדמיה רפואית של פרוצדורה כלשהי, אילוסטרציה של מוצר כלשהו ועוד. למעשה סרטוני אנימציה היום מחליפים כלים שיווקיים פרסומיים רבים שהיו נפוצים בעבר ומהווים היום חלק מרכזי בשיווק של עסקים רבים משלל תחומים לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהם.

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם