קנבה

Canva  הוא כלי עיצוב חינמי המאפשר למשתמשים ליצור תמונות עבור פרויקטי קידום אורגני שלהם. זה גם מספק תבניות עבור פרויקטים שונים. הנה רק חלק מהתמונות שנוצרו בקנבה  עם עיצוב גרפי ייחודי ודוגמה לאופן שבו אפשר לעצב מוצר ב-Canva עיצוב גרפי. 

Canva  הוא כלי עיצוב חינמי המאפשר למשתמשים ליצור תמונות עבור הפרויקטים שלהם. הוא  גם מספק תבניות עבור פרויקטים שונים. קורס "עיצוב גרפי לקנבה" ואפשרות לרכוש תמונות ברזולוציה גבוהה. Cricut הוא מכשיר המאפשר למשתמשים ליצור עיצובים משלהם ממגוון תבניות. הוא מציע גם אפליקציות לפלטפורמות שונות כולל iOS, Android, Amazon Fire ו-Microsoft Windows.  Dribbble  היא פלטפורמה מקוונת למעצבים שבה משתמשים יכולים לשתף עדכונים על מה שהם עבדו עליו או לגלות עבודות עיצוב חדשות. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר מעצבים אחרים ולשתף העבודה שלהם איתם. ל-Dribble יש גם תכונה שבה מעצבים יכולים לבקש משוב על העיצובים שלהם מהקהילה, מה שעשוי להיות שימושי עבור חלק מהסטודנטים כדי לקבל משוב על פרויקטים. קנבה הוא כלי עיצוב חינמי המאפשר למשתמשים ליצור תמונות עבור הפרויקטים שלהם. התוכנה  גם מספקת תבניות עבור פרויקטים שונים. , קורס "עיצוב גרפי לקנבס" ואפשרות לרכוש תמונות ברזולוציה גבוהה. היא תוכנה המאפשרת למשתמשים ליצור עיצובים משלהם. 

Canva  היא פלטפורמה חינמית המסייעת למשתמשים ליצור ולעצב גרפיקה, לוגו, אינפוגרפיקה ועוד. יש לה מגוון רחב של תבניות הניתנות להתאמה אישית כדי להתאים לצרכים שלך. וזה פשוט וקל לשימוש. אזכור היא פלטפורמת ניהול מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים שלה לעקוב אחר אסטרטגיית העיצוב שלהם ולתקשר עם הקהל. לוח המחוונים לדיווחים שלהם עוזר לך לגלות בדיוק מי בדיוק מדבר על המותג שלך, כך שתוכל לחזור לשיחה. הצוות גם אוצר תוכן על סמך מה שהם רוצים לראות בעיצובי הקנבה, מה שאומר שאתה יודע מה הלקוחות שלך אוהבים לפני שהם עושים זאת!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להעסיק את הילדים בחורף מבלי לקרוע את הארנק?
החורף כבר כאן, ובזמן שהגשם נוקש על החלון, הילדים יושבים בבית ללא מעש. כיום, הוצאות הבילוי לילדים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2019
משכנתא הפוכה
מהי משכנתא הפוכה ועבור מי היא נדרשת? משכנתא הפוכה נועדה לסייע לבני 60+ שבבעלותם נכס מגורים. המשכנתא...
קרא עוד »
ספט 01, 2021
צעצועי מין שנשים חייבות להכיר
אם את אישה, את בוודאי כבר מכירה את מסתורי גופך ויודעת שאת העונג שאת אמורה לקבל ביחסי מין או בעינוג...
קרא עוד »
אוק 29, 2020