מתי נזדקק לעו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה הוא איש מקצוע שנזדקק לו במידה ונפגענו במקום העבודה. אבל מהי בכלל תאונה כזאת? ומתי באמת כדאי לשלם לעו"ד עבור השירותים שלו? כל הפרטים בהמשך. 

תאונות עבודה יכולות להתרחש בכל מקום: זה יכול להיות בזמן שאתם נוסעים אל המקום שבו אתם עובדים/ בדרך לבית הלקוח או לאתר מסוים, כמו גם שתאונה כזאת יכולה להתרחש בדרך הבייתה. בין לבין יש לא מעט מחלות מקצוע שנגרמות בזמן שאתם פועלים במרחב התעסוקתי ובכל מקום אחר שיש לו קשר לעבודה שלכם. 

במקרים שנפגעתם פגיעה כזאת או אחרת – חשוב להגיש תביעה לביטוח לאומי כדי לקבל תשלום על הימים בהם נעדרתם ממקום העבודה ובה בעת לבדוק האם ניתנים לכם אחוזי נכות שיובילו לפיצוי חד פעמי או לגמלה קבועה. אבל מתי כדאי לערב עורך דין בתהליך? קראו את המדריך לנפגעים בעבודה.

כשאתם לא מצליחים להתמודד עם הבירוקרטיה

כידוע ענייני בירוקרטיה וסחבת עולים מיד כשמגישים תביעה לביטוח הלאומי ולחברת ביטוח הפרטית. כדי להתמודד עם התהליכים חשוב לבחור עו"ד שידע לספק שירות מהיר ויעיל תוך מיצוי של כל הזכויות שלכם. 

במקרים של דחיית התביעה שהגשתם

אם המוסד לביטוח לאומי או חברת הביטוח הפרטית דוחה את התביעה שלכם, כדאי לבחור ע"ד תאונות עבודה מיומן כמו עורך דין חיים הקמן שידע לבצע מהליכים להגשת ערעור ולהשיג לכם את הזכויות שלכם כמו גם למצוא דרכים נוספות לקבל פיצוי מגופים ממשלתיים ומוסדיים. 

במידה ואין לכם זמן

עסוקים בטיפולים פיזיים אחרי תאונה? משקמים את החיים אחרי פציעה? אם אין לכם זמן ויכולת לעסוק בכל הנגוע לתביעות תאונות עבודה: כדאי לבחור איש מקצוע שיבצע עבורכם את כל התהליך. כך תוכלו לקבל את מה הדרוש לכם כדי לחזור לחיים איכותיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח וייעוץ ארגוני – כיצד אנחנו יכולים להיעזר בכך
אם בעבר היה נהוג לחשוב, שהחלטות עסקיות, ארגוניות, אמורות להתקבל אך ורק על ידי תחושת בטן או על ידי מה...
קרא עוד »
ינו 26, 2020
חושבים על רכישת מטבחון? הנה מה שאתם צריכים לדעת
מטבחוני H.P.L אשר עשויים מפורמייקה בעובי 12 מ"מ טומנים בחובם שלל רחב של יתרונות אשר שהופכים אותם לבחירה...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020
כיצד מתנהלת חלוקת רכוש לאחר גירושין?
החלק הרגיש והכואב ביותר שגורם לחיכוכים ומריבות רבות בכל תיק גירושין הוא חלוקת הרכוש בין שני הצדדים....
קרא עוד »
דצמ 07, 2021