מתי נזדקק לעו"ד תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה הוא איש מקצוע שנזדקק לו במידה ונפגענו במקום העבודה. אבל מהי בכלל תאונה כזאת? ומתי באמת כדאי לשלם לעו"ד עבור השירותים שלו? כל הפרטים בהמשך. 

תאונות עבודה יכולות להתרחש בכל מקום: זה יכול להיות בזמן שאתם נוסעים אל המקום שבו אתם עובדים/ בדרך לבית הלקוח או לאתר מסוים, כמו גם שתאונה כזאת יכולה להתרחש בדרך הבייתה. בין לבין יש לא מעט מחלות מקצוע שנגרמות בזמן שאתם פועלים במרחב התעסוקתי ובכל מקום אחר שיש לו קשר לעבודה שלכם. 

במקרים שנפגעתם פגיעה כזאת או אחרת – חשוב להגיש תביעה לביטוח לאומי כדי לקבל תשלום על הימים בהם נעדרתם ממקום העבודה ובה בעת לבדוק האם ניתנים לכם אחוזי נכות שיובילו לפיצוי חד פעמי או לגמלה קבועה. אבל מתי כדאי לערב עורך דין בתהליך? קראו את המדריך לנפגעים בעבודה.

כשאתם לא מצליחים להתמודד עם הבירוקרטיה

כידוע ענייני בירוקרטיה וסחבת עולים מיד כשמגישים תביעה לביטוח הלאומי ולחברת ביטוח הפרטית. כדי להתמודד עם התהליכים חשוב לבחור עו"ד שידע לספק שירות מהיר ויעיל תוך מיצוי של כל הזכויות שלכם. 

במקרים של דחיית התביעה שהגשתם

אם המוסד לביטוח לאומי או חברת הביטוח הפרטית דוחה את התביעה שלכם, כדאי לבחור ע"ד תאונות עבודה מיומן כמו עורך דין חיים הקמן שידע לבצע מהליכים להגשת ערעור ולהשיג לכם את הזכויות שלכם כמו גם למצוא דרכים נוספות לקבל פיצוי מגופים ממשלתיים ומוסדיים. 

במידה ואין לכם זמן

עסוקים בטיפולים פיזיים אחרי תאונה? משקמים את החיים אחרי פציעה? אם אין לכם זמן ויכולת לעסוק בכל הנגוע לתביעות תאונות עבודה: כדאי לבחור איש מקצוע שיבצע עבורכם את כל התהליך. כך תוכלו לקבל את מה הדרוש לכם כדי לחזור לחיים איכותיים.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם