ייעוץ לגבי ביטוחים – האם אפשר לסמוך על סוכן?

אם אתם מעוניינים לבטח את עצמכם בביטוח כלשהו, אתם בוודאי תוהים כיצד תבחרו את הביטוח הנכון לכם. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות ביטוח המציעות פוליסות ביטוח שונות. כל פוליסת ביטוח מותאמת לאדם המעוניין בה ועל כן, פוליסת ביטוח שמתאימה לאדם אחד איננה מתאימה לאדם אחר. במקום לנסות לברר באופן עצמאי איזה ביטוח מתאים לכם ומה יעלה לכם הכי זול, כדאי שתפנו לאיש מקצוע שניתן להתייעץ אתו. אם אתם חושבים שסוכן ביטוח הוא איש המקצוע הנכון להתייעץ אתו, כדאי שתחשבו שוב.

 

מדוע לא כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח?

כאשר מדובר על סוכני ביטוח, מדובר על אנשי מקצוע שהמטרה שלהם היא למכור לכם פוליסת ביטוח כלשהי של החברה שהם מייצגים אותה. כלומר, מרבית סוכני הביטוח עובדים עם חברות ביטוח והמטרה שלהם היא למכור כמה שיותר פוליסות ביטוח של החברה שהם עובדים איתה. לכן, אם תתייעצו עם סוכן ביטוח כלשהו לגבי פוליסת ביטוח שמתאימה לכם, סביר להניח שהוא יפנה אתכם לחברת הביטוח שהוא עובד עימה תוך שכנוע שהפוליסה של החברה היא הטובה ביותר עבורכם, למרות שהדבר לא נכון בהכרח. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם יועץ ביטוח אובייקטיבי ולא עם סוכן ביטוח.

 

יועץ ביטוח- מה תפקידו?

יועץ ביטוח אובייקטיבי הוא איש מקצוע שאיננו עובד עם חברת ביטוח כלשהי והמטרה שלו היא למצוא עבורכם את הביטוח המשתלם ביותר מכל הבחינות. היועץ איננו מקבל את שכרו מחברת ביטוח אלא עבור הייעוץ שלו ועל כן, הוא ללא ספק מהווה את הבחירה הטובה ביותר עבור כל אדם שמתלבט לגבי הביטוח שמתאים לו ביותר.

 

צרו קשר עוד היום עם היועץ שלי – MyExpert.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר קידום אתרים
מחיר קידום אתרים הוא עלות שחברה משלמת כדי לקדם את האתר שלה בערוצים שונים. ניתן לעשות זאת באמצעות מדיה...
קרא עוד »
נוב 01, 2022
האם גם אני יכול ליצור מטבע דיגיטלי?
תוהים האם כל אחד יכול ליצור מטבע דיגיטלי, ובין היתר גם אתם? ובכן, ניתן לומר שזה משהו שכל אחד מכם יכול...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018
כל מה שחשוב לדעת על שיפוץ בית
אנשים רבים שמתחילים לשפץ את הבית שלהם מופתעים לעתים לגלות הרבה דברים שהם לא לקחו בחשבון שיהיו בעת...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022