ייעוץ לגבי ביטוחים – האם אפשר לסמוך על סוכן?

אם אתם מעוניינים לבטח את עצמכם בביטוח כלשהו, אתם בוודאי תוהים כיצד תבחרו את הביטוח הנכון לכם. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות ביטוח המציעות פוליסות ביטוח שונות. כל פוליסת ביטוח מותאמת לאדם המעוניין בה ועל כן, פוליסת ביטוח שמתאימה לאדם אחד איננה מתאימה לאדם אחר. במקום לנסות לברר באופן עצמאי איזה ביטוח מתאים לכם ומה יעלה לכם הכי זול, כדאי שתפנו לאיש מקצוע שניתן להתייעץ אתו. אם אתם חושבים שסוכן ביטוח הוא איש המקצוע הנכון להתייעץ אתו, כדאי שתחשבו שוב.

 

מדוע לא כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח?

כאשר מדובר על סוכני ביטוח, מדובר על אנשי מקצוע שהמטרה שלהם היא למכור לכם פוליסת ביטוח כלשהי של החברה שהם מייצגים אותה. כלומר, מרבית סוכני הביטוח עובדים עם חברות ביטוח והמטרה שלהם היא למכור כמה שיותר פוליסות ביטוח של החברה שהם עובדים איתה. לכן, אם תתייעצו עם סוכן ביטוח כלשהו לגבי פוליסת ביטוח שמתאימה לכם, סביר להניח שהוא יפנה אתכם לחברת הביטוח שהוא עובד עימה תוך שכנוע שהפוליסה של החברה היא הטובה ביותר עבורכם, למרות שהדבר לא נכון בהכרח. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם יועץ ביטוח אובייקטיבי ולא עם סוכן ביטוח.

 

יועץ ביטוח- מה תפקידו?

יועץ ביטוח אובייקטיבי הוא איש מקצוע שאיננו עובד עם חברת ביטוח כלשהי והמטרה שלו היא למצוא עבורכם את הביטוח המשתלם ביותר מכל הבחינות. היועץ איננו מקבל את שכרו מחברת ביטוח אלא עבור הייעוץ שלו ועל כן, הוא ללא ספק מהווה את הבחירה הטובה ביותר עבור כל אדם שמתלבט לגבי הביטוח שמתאים לו ביותר.

 

צרו קשר עוד היום עם היועץ שלי – MyExpert.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »