ליווי יזמים וקבלנים – מי צריך את זה?

המאמר באדיבות מצנר גולדשטיין עורכי דין

הקמה של מבנה, בניית בניין מגורים, תכנון מבנה מסחרי או כל נדל"ן אחר אינם יכולים להתקיים ללא סגירת הרבה מאוד קצוות מבחינה משפטית וחוקית. אפילו גדולי הקבלנים ויזמי הנדל"ן לא ייכנסו לאף פרויקט מבלי לבצע תהליך מסודר של ליווי יזמים וקבלנים, בשיתוף עם פירמת עריכת דין מובילה, בתחום המסחרי והעסקי, עם דגש על הבנה בתחומי הנדל"ן, חוקי בניה וכיוצא בזה. 

ליווי משלב היזמות ומכרזים 

ליווי יזמים וקבלנים נעשה בשיטת של "תפירת חליפה אישית", בהתאם למידותיו של היזם והקבלן ועל פי הצורך בכל פרויקט, יזמות או מכרז. הליווי ניתן על ידי עורכי דין מובילים בתחומם, אשר בקיאים בכל תהליכי קיום המרכזים ומכירים לעומק את כל הדגשים, המכשולים והדרכים לקדם יזמות נדל"ן על הצד הטוב ביותר. 

ניסיון בעבודה מול רשויות וגורמים מלווים 

קבלנים ויזמים זקוקים לליווי משפטי ומסחרי מקיף, מכיוון שישנם היבטים מגוונים וסבוכים, בפרוצדורות של הוצאות היתרים, ליווי בנקאי, היבטים של רישוי וכמובן הסכמים וחוזים. אם אתם כיזמים או קבלנים מחפשים משרד עו"ד, וודאו שהליווי המוצע לכם מתבסס על ניסיון עשיר בעבודה מול רשויות וגורמים מלווים כגון בנקים, רשויות מקומיות. 

חוזי פיתוח, מכר, השכרה ועוד

קבלנים, יזמים ואנשי נדל"ן נעזרים בליווי מקיף בנושאים מגוונים רבים. ליווי יזמים וקבלנים עשוי לכלול בנוסף גם משא ומתן מון גופים מסחריים, בנקים ורשויות. הליווי כולל טיפול בכל מה שקשור עם חוזי פיתוח, ליווי עסקאות מכר, ליווי עסקאות קומבינציה, עריכת חוזים למכירה או השכרה ועוד. לפני שאתם נכנסים לעסקה חדשה או שוקלים או להצטרף למכרז כזה או אחר, וודאו שהליווי המוצע לכם בנושא יהיה מקיף דיו ומותאם לצורכיכם. 

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »