5 פתרונות ענן לעסקים

שרתים בעסק – אאוט, פתרונות ענן לעסקים – אין. הסיבות למעבר לענן מגוונות, החל מהוזלת עלויות, דרך שילוב פתרונות אינטגרטיביים, אבטחה משופרת, גמישות תפעולית ותמיכה איכותית. על רקע כל זאת, שווה להכיר 5 פתרונות ענן לעסקים. כולם או לפחות חלקם, יוכלו להועיל לכם.

  • אינטגרציה ושיתוף עסקי

סוג חשוב מאוד של פתרונות ענן לעסקים, אידיאלי לעסקים בינוניים וכמובן גם לגדולים יותר, סוגר את הפינה בזרימת המידע. מדובר על פתרון שמזרים מידע ונתונים, מכל פינה בארגון, לכל פינה אחרת. קראו בהרחבה על שירותי מחשוב ענן לעסקים!

  • גיבוי בענן, לכל צרה שלא תבוא

סוג נוסף של פתרון בענן לצרכים עסקיים מאפשר ביצוע גיבויים בצורה אפקטיבית ומהירה. אף פעם לא ניתן לדעת מתי תקלה תגרום למחיקת מידע או מתי יהיה צורך לשחזר נתונים בשל תחלופת עובדים או הכנסת חומרה חדשה לעסק. פתרון של גיבוי על בסיס ענן מאפשר להגן על כל המידע והמאגרים החשובים, בלי להשבית את המערכת, בלי ליצור עיכובים בלוחות זמנים.

  • ענן לשיפור תהליכי עבודה

התייחסות לענן בתור סוג של כונן קשיח או אמצעי גיבוי מפספסת רעיונות מעולים נוספים. פתרון ענן איכותי מהווה פלטפורמה ארגונית שמשפרת ומייעלת את כל תהליכי העבודה. התאמה מלאה לצוותי עבודה, פתרונות של שיחות ועידה ותקשורת, תיאום בין פרויקטים. הכל עובד חלק יותר.

  • הפקס עובר דירה למייל

אם בעסק שלכם ישנם טפסים או ניירת, הפתרון הבא יצמצם מאוד את הבלגן הנובע מכך. פתרון בענן מאפשר המרה של פקסים לשפת האי מייל. כל זאת, ללא התקנות, בלי חוטים ובמהירות. 

  • קיבוץ אפליקציות ארגוניות

הפתרון לעסק עם ריבוי אפליקציות – ריכוזם והרצתם במערכת אחת, מסונכרנת, תוך ניהול הרשאות חכם. השימש באפליקציות יכול לכלול נתונים עסקיים, מאגרי מידע, נתוני כוח אדם, לוגיסטיקה ועוד ועוד.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר אקסיטו!

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם