אקיטה יפני למכירה

האקיטה הוא כלב גדול ונועז בעל מראה עוצמתי מובהק: ראש גדול בניגוד לעיניים קטנות ומשולשות; ועמדה בטוחה ומחוספסת. עצם הנוכחות של אקיטה רבת עוצמה משמשת כגורם מרתיע לרוב מי שיעשה צרות.

גזע זה ידוע בנאמנות בלתי מעורערת לבעליהם, והם יכולים להיות מתוקים ומלאי חיבה להפתיע עם בני משפחה. דמיינו לעצמכם מגן אוהב שילווה אתכם מחדר לחדר, שכל המשימה שלו בחיים היא פשוט לשרת אתכם. רוצים גם? בקרו באתר מכירת גורים גזעיים כמו אקיטה יפני.

האקיטה הוא אמיץ, שומר טבעי של משפחתם. עקשנים ורצוניים, הם לא ייסוגו מאתגר. הם בדרך כלל לא נובחים אלא אם כן יש סיבה טובה, אבל הם קוליים, משמיעים נהמות משעשעות, גניחות ומלמולים. חלק מהבעלים אומרים שהאקיטה ממלמל מתחת לנשימה ונראה שהם מדברים לעצמם, בעוד שאחרים אומרים שהאקיטה מביע את דעתם בכל העניינים, החל מאיך להעמיס את המדיח ועד מתי צריך להשכיב את הילדים לישון.

בעוד שתכונות “הדיבור” המקסימות הללו מוצגות בפני בני המשפחה, האקיטה לעתים קרובות מרוחקת ושותקת עם המבקרים. באופן טבעי הם נזהרים מזרים, אם כי הם יהיו מסבירי פנים מספיק לאורח הבית כל עוד בעליהם בבית.

סוציאליזציה של גור האקיטה (או אילוף מחדש של כלב בוגר) עם כמה שיותר חשיפה לאנשים ידידותיים יכולה לעזור לרכך את קצה הזהירות שלהם, אם כי אקיטה תמיד תהיה אקיטה – נוכחות מכובדת ומפוכחת, לא חיית מסיבות.

אחת התכונות הייחודיות של אקיטה יפני למכירה היא הפה. האקיטה אוהב לסחוב דברים בפה, וזה כולל את פרק כף היד שלך. זה לא מעשה של תוקפנות, אלא פשוט דרך אקיטה לתקשר עם אלה שהם אוהבים. הם עשויים להוביל אותך לרצועה שלהם, כי הם רוצים לצאת לטיול, למשל, או לפעול לפי כל מספר רעיונות אחרים שצצים בראשם החכם.

בעלים רבים מוקסמים מהפה של האקיטה, אבל אם אתה מוצא את זה מעצבן, פשוט תן לאקיטה שלך עבודה שכוללת נשיאת משהו. הם בשמחה ישיגו עבורך את העיתון או את נעלי הבית שלך, או יחזירו את הדואר או אפילו את המפתחות האלה שאתה ממשיך לא במקום.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעות נדל״ן – תשקיעו את הכסף במקום הנכון
כאשר אתם עומדים להשקיע את הכסף שלכם בנדל״ן, עליכם לשאול את עצמכם לפני הכול האם אתם עושים את בנכסים...
קרא עוד »
מאי 30, 2022
מקימים מטבח בגן – דגשים שכדאי לכם להכיר
גם הגינה הפרטית שלכם הפכה להיות מקום המפלט המושלם שלכם? גם אתם מרגישים שהגינה היא היא המקום הנכון...
קרא עוד »
פבר 06, 2020
איך המדינה כן תומכת בעסקים קטנים
אחת מהבעיות המרכזיות של עסקים קטנים זה שהם מתקשים לשרוד את תחילת הדרך, שלרוב היא הקשה ביותר וכוללת...
קרא עוד »
אוק 15, 2019