יניב ארד רואה חשבון

אם יש משהו שיכול להוציא כל אחד מדעתו זו הבירוקרטיה הישראלית. באמת מדובר על גוף לא מאוד יעיל וכזה שיש נטיה לישראלים רבים פשוט להימנע ממנו. אבל באופן טבעי, כאשר נמנעים מהגוף הזה, שיש לו לא מעט משמעות על החיים של כולנו, המפסידים העיקריים כתוצאה מכך הם אנחנו, אלו שלא ממלאים את הטפסים, לא מודעים למשמעות של מה שאנחנו עושים ואלו שבסופו של דבר מוצאים את עצמם משלמים הרבה יותר מדי כסף על מה שלא היינו צריכים לשלם עליו לכתחילה. 

> קבלו המלצה על יניב ארד רואה חשבון

ההערכות מדברות על כמה מליארדים של שקלים שהם למעשה כסף של ישראלים שלא באו לקחת את הכסף שלהם. אנחנו מדברים על כמה מליארדים של שקלים של מי שהכסף שלהם הוא כסף שלהם ביושר ושהדבר שמנע מהם להגיע למשרדים של מס הכנסה ולדרוש את הכסף שלהם בחזרה, אלו האותיות הקטנות. 

בשביל זה יש אנשי מקצוע מעולים

אף אחד לא יספר לכם סיפורים, אנחנו חיים במציאות בה יש אנשי מקצוע מעולים כמו יניב ארד רואה חשבון שהעבודה שלהם היא בראש ובראשונה להבטיח כי הכסף שלכם יגיע אליכם. זה לא משנה אם אתם עצמאיים שצריכים להתנהל מול רשות המיסים כאילו למדתם הנהלת חשבונות ובין אם אתם שכירים, אלו שלא עשו את תיאום המס שלהם כמו שצריך ועכשיו הם צריכים לשבור את הראש. 

רואה חשבון קורא עבורכם את האותיות הקטנות 

האותיות הקטנות הן אולי הגורם המרכזי לכך שרבים פשוט לא מקבלים את מה שמגיע להם. מס הכנסה זו לא גזירת גורל, זה חוק שנקבע בידי בני אדם. בדיוק בגלל זה מדובר על מה שהוא תחום בו אפשר בקלות, על ידי היכרות עם החומר, לשנות את שיעור גובה המס אותו תידרשו לשלם. 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם