קרן הגשמה: מילון השקעות בנדל"ן

לא מעט ישראלים מתעניינים בשנים האחרונות בתחום של השקעות בנדל"ן. מדובר ללא ספק על אחד מאפיקי ההשקעות המשתלמים ביותר, אשר עשויים להניב תשואות נאות במיוחד. אם זאת, חשוב לזכור כי רוב האנשים אינם מתמצאים בתחום. קרן הגשמה הינה חברה מוכרת וידועה בתחום הנדל"ן, אשר מתמחה בתחום של השקעות בארץ ובחו"ל. נציגי קרן הגשמה ישמחו לסייע לכל אדם שמעוניין להתחיל להשקיע, באמצעות ייעוץ וליווי אישי לכל אורך הדרך. כדאי לדעת כי החברה מספקת לכל משקיע את האפשרות להצטרף להשקעות נדל"ן גדולות בסכומי השקעה נמוכים יחסית.

קרן הגשמה – כל המושגים בתחום הנדל"ן ששווה להכיר 

משקיעים מתחילים עלולים ללכת לאיבוד בכל הקשור לשפה המקצועית ולמושגים הטכניים בתחום הנדל"ן, לכן כדאי להכיר מספר מושגים בסיסיים, במטרה להקל על ההבנה ולהעמיק את הידע המקצועי בתחום. קרן הגשמה מספקת לכל משקיע את כל הידע והנתונים הרלוונטיים לגבי עסקאות הנדל"ן השונות, במטרה לייצר תמונה מדויקת ככל הניתן לגבי רמת הסיכון ורמת הפוטנציאל של כל עסקה. אך על מנת להבין את הנתונים, כדאי להכיר את המושגים הבאים:

בדיקת נאותות- בדיקה מעמיקה הבוחנת את הצדדים הכלכליים והמשפטיים של העסקה, במטרה לקבוע את רמת הכדאיות שלה. הבדיקה אמורה לכלול בחינה מדוקדקת של החברה היזמית, מחקר מעמיק על שוק היעד וכדומה.

התר בניה- אישור הכרחי לצורך תחילת בניית הנכס, קבלת האישור מותנה באישור סופי של ועדה מחוזית או ועדה מקומית.

זכויות בניה- השטח שבו ניתן לבנות את הנכס המיועד. השטח נגזר מהמיקום של המבנה בחלקה ומהמרחק שלו מכבישים או ממבנים אחרים.

טופס 4- טופס חיוני, אשר מונפק על ידי המהנדס של הרשות המקומית, אשר מאשר כי המבנה עמד בכל התקנים הנדרשים ולכן ניתן לחבר אותו לתשתיות השונות ולהתחיל בתהליך האכלוס.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם