בודק שכר באישור משרד העבודה

תפקיד בודק שכר מוסמך ובאישור משרד העבודה, הינו לערוך בדיקות תקופתיות כדי לוודא עמידה של תנאי העבודה והשכר של העובדים להוראות החוק במקומות עבודה מאורגנים. רוצים להיות בודקי שכר, זה בדיוק הזמן להירשם לקורסים הטובים ביותר.

בודק שכר באישור משרד העבודה

אז מהו בודק שכר אתם בטח שואלים? ובכן, לבודק שכר אחריות גדולה בתקינות הדוחות שהוא מפיק לאור הסתמכות של מזמין השירות בממצאיו כמו מקום עבודה. 

סעיף 27 לחוק הגברת האכיפה בדיני העבודה, מעניק הגנה מאחריות אזרחית של מזמין שירות אשר הסתמך על דוחות של בודק שכר מוסמך, ומעניק למזמין השירות הפחתה בעיצום הכספי אם ימציא אישור מבודק שכר. 

כך או כך, בדיקות השכר של חברה צריך שתעשה על ידי איש אגרוני ובאישור משרד העבודה. אם אתם רוצים להיות בודקי שכר, תוכלו ללמוד על זה באמרי אינטרנט רבים שמעבירים את שיעוריהם בצורה מקוונת שמתאימה לזמן הקורונה.

קורס בודק שכר

קורס בודק שכר נועד להכשרת בודקי שכר שתפקידם לבצע בקרה ופיקוח על מחלקות השכר בארגון, לוודא כי המעסיק אינו פוגע, טועה או מנצל את עובדיו, וכי העובדים זוכים לזכויות הבסיסיות המגיעות להם על פי חוק. 

קורס בודק שכר באישור משרד העבודה מקנה לתלמיד כלים תיאורטיים ומעשיים על מנת ליישם את הוראות החוק ודיני העבודה והביטוח הפנסיוני בתאגידים.

מי יכולה להיות בודק שכר?

הקורס מיועד בעיקר למועמדים העוסקים בדיני עבודה ושכר, לרואי חשבון, לחשבי שכר, לעו"ד העוסקים בדיני עבודה, למפקחי עבודה וכלכלנים. כמו כן, קורס זה מיועד ליועצי מס העוסקים בתחום השכר ודיני עבודה ולכל מי שעוסק בתחומים אלה ובנושאים הקשורים ליחסי עובד מעביד.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה בירושלים

דירות למכירה בירושלים

דירות למכירה בירושלים נחשבות לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות ואנשים רבים מתעניינים בתחום. חשוב להבין כי ירושלים נחשבת לאחת הערים היפות והמיוחדות ביותר

קרא עוד »
רישיון עסק בתל אביב

רישיון עסק בתל אביב

אין לכם מושג מאיפה להתחיל בכלל כדי להשיג רישיון עסק בתל אביב? במקרה כזה תוכלו לתת לחברה מקצועית בתחום לעשות את העבודה הקשה בשבילכם ולדאוג

קרא עוד »