בודק שכר באישור משרד העבודה

תפקיד בודק שכר מוסמך ובאישור משרד העבודה, הינו לערוך בדיקות תקופתיות כדי לוודא עמידה של תנאי העבודה והשכר של העובדים להוראות החוק במקומות עבודה מאורגנים. רוצים להיות בודקי שכר, זה בדיוק הזמן להירשם לקורסים הטובים ביותר.

בודק שכר באישור משרד העבודה

אז מהו בודק שכר אתם בטח שואלים? ובכן, לבודק שכר אחריות גדולה בתקינות הדוחות שהוא מפיק לאור הסתמכות של מזמין השירות בממצאיו כמו מקום עבודה. 

סעיף 27 לחוק הגברת האכיפה בדיני העבודה, מעניק הגנה מאחריות אזרחית של מזמין שירות אשר הסתמך על דוחות של בודק שכר מוסמך, ומעניק למזמין השירות הפחתה בעיצום הכספי אם ימציא אישור מבודק שכר. 

כך או כך, בדיקות השכר של חברה צריך שתעשה על ידי איש אגרוני ובאישור משרד העבודה. אם אתם רוצים להיות בודקי שכר, תוכלו ללמוד על זה באמרי אינטרנט רבים שמעבירים את שיעוריהם בצורה מקוונת שמתאימה לזמן הקורונה.

קורס בודק שכר

קורס בודק שכר נועד להכשרת בודקי שכר שתפקידם לבצע בקרה ופיקוח על מחלקות השכר בארגון, לוודא כי המעסיק אינו פוגע, טועה או מנצל את עובדיו, וכי העובדים זוכים לזכויות הבסיסיות המגיעות להם על פי חוק. 

קורס בודק שכר באישור משרד העבודה מקנה לתלמיד כלים תיאורטיים ומעשיים על מנת ליישם את הוראות החוק ודיני העבודה והביטוח הפנסיוני בתאגידים.

מי יכולה להיות בודק שכר?

הקורס מיועד בעיקר למועמדים העוסקים בדיני עבודה ושכר, לרואי חשבון, לחשבי שכר, לעו"ד העוסקים בדיני עבודה, למפקחי עבודה וכלכלנים. כמו כן, קורס זה מיועד ליועצי מס העוסקים בתחום השכר ודיני עבודה ולכל מי שעוסק בתחומים אלה ובנושאים הקשורים ליחסי עובד מעביד.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

החזר מס לעצמאיים

החזר מס לעצמאיים

האם גם לעצמאיים מגיע החזרי מס? זה נכון שלבעלי עסקים בישראל אין יותר מידי זכויות סוציאליות – למרות תשלומי המס הגבוהים שהם משלמים – ובכול

קרא עוד »
איך לבחור פסיכולוג

איך לבחור פסיכולוג?

פסיכולוג הוא לא איש מקצוע סטנדרטי כמו רופא למשל. הוא אמנם לומד לימודי פסיכולוגיה שבלוניים וקבועים כמו שכל חבריו הסטודנטים לפסיכולוגיה לומדים והוא גם נבחן

קרא עוד »