איך לבחור נכס להשקעה

נכס להשקעה

שוק הנדלן הולך ומתרחב משנה לשנה ויותר יזמים מתחילים לחפש דרכים להשקעה בטוחה של הכסף שלהם בנכס מניב שהם יוכלו להיות בו מתשואה גדולה. נכון שאין דבר כזה השקעה בטוחה אבל הטעות הכי גדולה של אותם יזמים היא לנסות לחפש את הנכס בעצמם, ללא חברת נדל"ן מקצועית הבקיאה כבר בכל השטיקים של עולם הנדל"ן הזה. הכסף המושקע יכול לרדת לטמיון והיזם המתחיל יכול לספוג כוויה לא נעימה. לעומת זאת, אם ייבחר חכם את הנכס שלו הוא יכול ליהנות מתשואות גבוהות כבר מהשנה הראשונה.

באילו נכסים כדאי להשקיע?

  • דירות מגורים – ערוץ ההשקעה הפופולרי ביותר עדיין הוא דירות למגורים. יש כל כך הרבה אופציות בשוק לרכישת נכס להשקעה מסוג זה שיכול להניב תשואה יפה שפשוט חבל שלא לנצל את זה. בכל העשורים האחרונים מאז הקמת המדינה מחירי הדיור רק הלכו ועלו וכך זה הולך להימשך גם בשנים הבאות. מכאן שתוכלו לא רק ליהנות משכירות מתגמלת ותשואה יפה לאורך זמן אלא גם במידה ותרצו למכור את הנכס בעתיד תוכלו ליהנות מרווחים נאים.
  • השקעה במשרדים – מדי שנה קמים אלפי בתי עסק חדשים בישראל והשקעה במשרדים הופכת להיות כדאית ומעניינת. משרד במיקום טוב יכול להניב תשואה גדולה. השבחת המשרד יכולה לסייע למציאת שוכר במהירות, בעיקר בקרב עסקים קטנים המחפשים להוציא מינימום כסף על ריהוט, עיצוב ואבזור המשרד.
  • נדל"ן בחו"ל? – היום יזמים ישראלים רבים משקיעים את הכסף שלהם בחו"ל. היתרון הגדול הוא שלא צריך סכומים גדולים כדי להשקיע בנדל"ן מעבר לים. עם ההכוונה הנכונה וחברת ניהול מקצועית ניתן ליהנות גם מתשואות יפות מאוד.

אז איך לבחור את הנכס שלנו?

בחירת נכס להשקעה צריכה להיעשות בכובד ראש ובהתייעצות עם חברת נדל"ן מקצועית ומנוסה. גם אם אתם מרגישים שיש לכם חוש לנדל"ן, כדאי להתייעץ על ההשקעה הבאה שלכם עם חברת נדל"ן, בוודאי אם זה הכסף היחיד שיש לכם להשקעה. אל תשקיעו את כל הכסף שלכם על נכס להשקעה, בוודאי לא הנכס הראשון שלכם. ההמלצה שלנו היא להתחיל עם השקעה בדירה למגורים באזור מרכזי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי מותאם בדיוק לעסק שלכם
בכל בוקר כשאתם נכנסים למשרד שלכם ברור לכם שמשהו צריך להשתנות? יש יותר ויותר עובדים ואין להם איפה לשבת?...
קרא עוד »
מאי 02, 2021
הסעות לחברות בפריסה ארצית
הסעת עובדים לחברות היא חלק חיוני מתעשיות רבות, במיוחד אלו עם מפעלים במקומות מרוחקים וקשים לגישה....
קרא עוד »
יונ 11, 2023
סוכן בטים
סוכני בטים הם אלה שפועלים כמתווכים בין שחקנים לבתי קזינו. הם עוזרים לשחקנים להשיג את העסקה הטובה...
קרא עוד »
ינו 10, 2023