איך מוצאים מגרשים למכירה?

מגרשים למכירה

כאשר אנחנו רוצים לרכוש מגרש, ולא ממש משנה לאיזה צורך או לאיזו מטרה. אנחנו לא יכולים לעשות את זה בלי לבדוק היטב ולברר על הנכס המוצע. למרות שהמגרש עדיין אינו בנוי ואין עליו דבר, עדיין יש בו את כל מה שיש בכל עסקת נדל"ן. חשוב מאוד לשים לב לכל מרכיבי המכירה על מנת שהרכישה תהיה רכישה חכמה ונבונה והאדם שקנה את המגרש לא ימצא את עצמו עם נכס בעייתי שלא ייתן לו מענה.

איך תמצאו את המגרש המתאים לכם?

  • פונים אל מתווך – אחת הדרכים הכי מקובלות והכי מוכרות זוהי פנייה אל מתווך. בעזרת מתווך אפשר להגיע בקלות אל קרקע או אל מגרש אשר יהווה מענה מושלם. אך גם כאשר רוצים לחפש מתווך, צריך לבדוק היטב מי הוא ומה הוא אותו איש מקצוע. האם הוא אכן אדם אמין שאפשר לסמוך עליו והאם המגרשים למכירה אותם הוא מציע הם אכן מגרשים אמינים.
  • מחפשים במודעות לוח – יש כאלה שנאמנים למודעות לוח. הם לא רוצים לפנות אל מתווך ולשלם אחוזים מיותרים לטעמם עבור השירות הזה של המתווך. אז נכון שמבחינה מסוימת אפשר בהחלט לומר שהם צודקים אך ישנם מקרים רבים אשר בהם אין כמעט סיכוי למצוא נכס שווה שלא באמצעות תיווך. אך בכל זאת, שווה לנסות ולבדוק לבד את מודעות הלוח. ישנם מקרים אשר בהם יש בהחלט סיכוי טוב למצוא נכס מניב,  נכס איכותי כאשר על הדרך גם חוסכים את פערי התיווך.
  • אתרים המציעים נכסים להשכרה – ישנם אתרי נדלן רבים אשר אלו מציעים נכסים איכותיים וטובים ולא מסובך למצוא שם נכסים איכותיים שיוכלו לענות על הדרישות כמו למשל נדל"ן גרופ

חשוב לשים לב

אז נכון שיש דרכים שונות למצוא את המגרש הרצוי. אך תמיד חשוב לשים לב כי הרכישה נעשית בליווי מקצועי של עורך דין או כל איש מקצוע מהתחום כי רק כך אפשר להיות בטוחים כי אכן הקנייה תהיה בטוחה, איכותית ומוצלחת.

רק לאחר חקירה ובדיקה יסודית אפשר להחליט ולחתום על חוזה הרכישה ולצאת לדרך.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות – מאיפה אפשר לקבל?
האפשרויות הפופולאריות ביותר כיום לקבל הלוואות הן דרך הבנקים, חברות האשראי או גופים חוץ בנקאיים. אם...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
למי פונים עבור שיקום מבנים?
מבנים סופגים מטבע היותם נזקים שונים. זאת מחמת חשיפה למזג אוויר קיצוני, חשיפה לגשמים, נזילות ועוד....
קרא עוד »
ספט 27, 2020
סיווג קבלנים – איך זה עובד?
קבלנים אשר מחזיקים ברישיון קבלן גם מסווגים לפי קבוצת סיווגים של תקנות רישום הקבלנים. התקנות כוללות...
קרא עוד »
מאי 26, 2021