איך מוצאים מגרשים למכירה?

מגרשים למכירה

כאשר אנחנו רוצים לרכוש מגרש, ולא ממש משנה לאיזה צורך או לאיזו מטרה. אנחנו לא יכולים לעשות את זה בלי לבדוק היטב ולברר על הנכס המוצע. למרות שהמגרש עדיין אינו בנוי ואין עליו דבר, עדיין יש בו את כל מה שיש בכל עסקת נדל"ן. חשוב מאוד לשים לב לכל מרכיבי המכירה על מנת שהרכישה תהיה רכישה חכמה ונבונה והאדם שקנה את המגרש לא ימצא את עצמו עם נכס בעייתי שלא ייתן לו מענה.

איך תמצאו את המגרש המתאים לכם?

  • פונים אל מתווך – אחת הדרכים הכי מקובלות והכי מוכרות זוהי פנייה אל מתווך. בעזרת מתווך אפשר להגיע בקלות אל קרקע או אל מגרש אשר יהווה מענה מושלם. אך גם כאשר רוצים לחפש מתווך, צריך לבדוק היטב מי הוא ומה הוא אותו איש מקצוע. האם הוא אכן אדם אמין שאפשר לסמוך עליו והאם המגרשים למכירה אותם הוא מציע הם אכן מגרשים אמינים.
  • מחפשים במודעות לוח – יש כאלה שנאמנים למודעות לוח. הם לא רוצים לפנות אל מתווך ולשלם אחוזים מיותרים לטעמם עבור השירות הזה של המתווך. אז נכון שמבחינה מסוימת אפשר בהחלט לומר שהם צודקים אך ישנם מקרים רבים אשר בהם אין כמעט סיכוי למצוא נכס שווה שלא באמצעות תיווך. אך בכל זאת, שווה לנסות ולבדוק לבד את מודעות הלוח. ישנם מקרים אשר בהם יש בהחלט סיכוי טוב למצוא נכס מניב,  נכס איכותי כאשר על הדרך גם חוסכים את פערי התיווך.
  • אתרים המציעים נכסים להשכרה – ישנם אתרי נדלן רבים אשר אלו מציעים נכסים איכותיים וטובים ולא מסובך למצוא שם נכסים איכותיים שיוכלו לענות על הדרישות כמו למשל נדל"ן גרופ

חשוב לשים לב

אז נכון שיש דרכים שונות למצוא את המגרש הרצוי. אך תמיד חשוב לשים לב כי הרכישה נעשית בליווי מקצועי של עורך דין או כל איש מקצוע מהתחום כי רק כך אפשר להיות בטוחים כי אכן הקנייה תהיה בטוחה, איכותית ומוצלחת.

רק לאחר חקירה ובדיקה יסודית אפשר להחליט ולחתום על חוזה הרכישה ולצאת לדרך.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעות נדל"ן
ענף הנדל"ן הוא תחום תחרותי מאוד. עם מספר הולך וגדל של אנשים שמעוניינים לקנות נכס או מחפשים קרקעות...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
המדריך לקניית מצעים איכותיים
בחירת המצעים המושלמים יכולה לשנות את חווית השינה שלך, אך לעתים קרובות, הפרטים המכריעים מואפלים על ידי...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
פרטנר מול הוט מובייל – חברות בת ואם, אבל מי יותר משתלמת?
בשנת 2012 יצאה חברת פרטנר בהחלטה אסטרטגית מיוחד. היא החליטה להצטרף למרוץ על הכיס של צרכן התקשורת...
קרא עוד »
ינו 11, 2019