אוהלים למסיבות

כדי לעשות אירוע נדיר ומיוחד, כבר לא תצטרכו להוציא סכומי כסף גבוהים במיוחד. מהיום, תוכלו לשכור אוהל למסיבות ובו לערוך את האירוע הפרטי שלכם עם האורחים האהובים שלכם ובזמנים שרק אתם תקבעו..

אוהלים למסיבות 

כמה שכולנו אוהבים מסיבות.. מיותר להרחיב בזה. ובכן, איך שלא נהפוך את זה, כאשר מזמינים אותנו למסיבה מסוימת, אנחנו תמיד רוצים שהיא תהיה מיוחדת ויוצאת מהכלל. כדי שזה יקרה, יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני כן.

מיקום האירוע 

מקומות לעריכת חתונה ישנם רבים. כשהם נערכים בחוץ, הם פופולריים במיוחד בחודשי הקיץ, ומסיבה טובה; הם מאפשרים לכם לאמץ את קרני השמש המתוקות ואת מזג האוויר המיוחד שיש תחת האוהל.

השכרת אוהלים למסיבות, היא הדבר החיוני היחיד שתצטרכו, אם אתם יוצאים לחיק הטבע לחגיגה שלכם. יצרנו מדריך זה לסגנונות חיוניים שיעזרו לך לבחור את המקום המתאים להפקת האירוע שלכם.

אוהל מסגרת 

אוהל המסגרת הוא ללא ספק הסגנון הפופולרי ביותר לאוהל למסיבת החתונה. החופה שלה מוחזקת על ידי – ניחשתם נכון – מסגרת מתכת, כלומר ניתן להקים אותה בכל שטח רצוי. 

אוהל מוט 

אוהלי מוט של אוהלי נתנוב הם פופולריים במיוחד בעולם החתונות הנערכות בחוץ. מכיוון שהם מונפים על ידי מוטות (במקום מסגרת) תצטרכו ליצור את תוכנית הקומה שלכם סביב אלה. אבל זה לא אומר שאין להם את היתרונות שלהם. 

הקטבים, יכולים באמת להעלות את עיצוב תפאורת החתונה לשלב הבא – הם יוצרים אפקט תקרה מדהים שנראה אלגנטי במיוחד וניתן להשתמש בו לתליית אורות פיות, זרים ושאר פיסות נוי מעניינות. 

אוהלי מוט, זקוקים לחוטי ברזל או בד שיונחו באדמה, לכן, תצטרכו לבחור מיקום שעובד טוב עבור זה.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם