גיטרות טיילור – מה זה בכלל?

בין יצרניות הגיטרות האקוסטיות הגדולות והטובות בעולם, נמנית חברת טיילור. טיילור הוא למעשה כמעט שם נרדף לאיכות לצד יצירה מודרנית. חברת טיילור מציגה ליין רחב של גיטרות, עם שלל סדרות ומבחר דגמים, על פני קשת נגישה של מחירים, בדקו באתר זה.

מעט היסטוריה

חברת טיילור נוסדה בשנת 1974 על ידי בוב טיילור יחד עם קורט ליסטג. עם השנים הפכה החברה ליצרנית גלובלית, אשר תחום ההתמחות שלה הינה בבנייה של גיטרות אקוסטיות יוקרתיות.

מן היום הראשון של חברת טיילור, הגיטרות שלה מככבות בעולם הגיטרות, בהיותן המאוזנות ביותר בשוק, כאשר מול נוחות הנגינה הייחודית שלהן, הסאונד שהן מפיקות, התחושה שהן מעניקות, והמראה הנהדר שלהן יוצרים שלמות כזו שלא נראתה בעבר.

אז והיום

אם בתחילת הדרך יצרו הבעלים של החברה את הגיטרות בעשר אצבעותיהם – כיום נחשבת חברת טיילור כחלוצה בתעשיית המוזיקה, בשימוש בטכנולוגיות ממוחשבות, באמצעות חיתוכי לייזר ומכונאות היי טק אולטרה מודרנית בייצור הגיטרות שלה, כך שהתוצר אינו תלוי ביד אדם או ביד המקרה אלא – המדע המודרני עומד לשירות החברה והדיוק והעדינות שלו מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם.

טיילור והסביבה

החברה נודעת בהקפדה שלה על קיימות ואחריות סביבתית, כאשר סוגי העצים נבחרים בקפידה והייעור מנוהל בצורה מקצועית, כל זאת בשביל לתרום לשימור של הטבע, ועם שימת דגש על טביעת רגל אקולוגית נכונה וחיובית.

אמנים שלא יעלו על הבמה בלי גיטרת טיילור

אמנים רבים ברחבי העולם בוחרים דווקא בגיטרות מתוצרת טיילור, ביניהם ניתן למצוא את מיק ג'קר, טוני למי, ג'ם הל, סטאנלי קלארק, ג'ון באקלי, איר ספלי, בריאן אדאמס, ר'יצ'י סמברה, גרג לייק, לני קרביץ, מארק קנופלר, ריקי לי ג'ונס, ג'וליאן לנון, מארון 5, נייל יאנג, ג'ו וולש, אנוי סאמרס, סטפן סטילס ועוד רבים.

בישראל תראו את שלמה ארצי, יהודית רביץ, שלומי שבת, אבי סינגולדה, שלום חנוך, הראל בן עמי, יוסי לוי, יהודה פוליקר, חנן יובל ועוד אומנים רבים אחרים, שלא יעלו על במה ולא יפתחו בהופעה בלי גיטרת טיילור.

> קראו גם על גיטרה TAYLOR BIG BABY

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם