הלוואה בערבות מדינה

רוב בעלי העסקים נוטים להתעניין בשלב כזה או אחר באופציה של הלוואה בערבות מדינה. מדובר על הלוואה ארוכת טווח בתנאים נוחים, אשר נהנית מריבית פריים שנעה בטווח של 2% – 3.5%. כדאי לדעת כי ניתן לפרוע את ההלוואה בכל שלב, ללא שום צורך לשלם קנס על פירעון מוקדם. כמו כן, כדאי לדעת כי הבנקים שזכו במכרז לעבוד מול המדינה, מספקים את ההלוואה בקלות, בתנאי שהלקוח עומד בכל התנאים הנדרשים. לעומת הלוואות בנקאיות רגילות, מדובר על הלוואה שהמדינה ערבה לה, לכן אין שום חשש כי הכסף לא יחזור לבנק. מסיבות אלו בדיוק, רוב הבנקים מעודדים את הלקוח לקחת הלוואות גדולות יותר. חשוב לדעת כי על מנת לקבל את ההלוואה יש צורך להעמיד ביטחונות מתאימים ולא ניתן לקבל אותה, במידה וקיים נגדכם תיק פתוח בהוצאה לפועל או לחילופין, צ'קים חוזרים. 

> קראו על הלוואה כנגד נכס

הלוואה בערבות מדינה – מהם מסלולי ההלוואה האפשריים?

היום ניתן למצוא 3 מסלולים מרכזיים לצורך קבלת ההלוואה המבוקשת, כאשר כל בעל עסק שמעוניין להגיש בקשה לצורך קבלת ההלוואה, חייב לבחור את המסלול המתאים ביותר למצב העסק שלו. למשל, מסלול הון חוזר מתאים עבור עסקים אשר זקוקים לסיוע בסגירת פערי התזרים הצפויים. מדובר למשל על עסקים העוסקים בייבוא ושיווק, היות והם נאלצים להתמודד עם לא מעט הוצאות, אשר מכבידות על הפעילות השוטפת של העסק. לעומת זאת, מסלול השקעות מיועד עבור בעלי עסקים שמעוניינים להשקיע בעסק שלהם. על מנת לקבל את ההלוואה (קראו עוד על אפיקי מימון לעסקים וחברות), יש צורך להציג הצעות מחיר, תחזית צמיחה כולל מצבת עובדים, תחזית רווחיות וגיוס עובדים וכדומה. כמו כן, כדאי לדעת כי מסלול עסקים בהקמה נחשב לאחד הנפוצים ביותר, היות ויזמים רבים בוחרים להשתמש בו. יש צורך להוכיח ניסיון בתחום, הבנה עסקית והון עצמי חלקי.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

גולן בכור סוחר רכב

גולן בכור סוחר רכב

בכור גולן סוחר רכב מהווה את הפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שמעוניין למכור את הרכב שלו, אך אין לו את הזמן, הסבלנות או הרצון

קרא עוד »