האם מדיח כלים בזבזני?

האם מדיח כלים בזבזני?

אין מניעה להוציא כסף על דברים שאנו אוהבים ואשר חשובים לנו כמו חינוך הילדים, חופשה מעת לעת או הליכה למסעדה טובה. אך תמיד שאנו מוציאים את הכסף אנחנו צריכים להבין לעומק כמה אנחנו מוציאים ומה אנחנו מקבלים בתמורה. זה נכון כאשר אנחנו קונים מכונית, זה נכון כאשר אנחנו קונים ספר, או מחליטים להתקין גלגלים לריהוט וזה בטח ובטח נכון כאשר אנחנו קונים מדיח כלים. אם החלטתם שאתם לא רוצים לשים את הכלים יותר בתוך מתקן לייבוש כלים אלא לתת למדיח לעשות בשבילכם את העבודה זוהי החלטה הגיונית ומקובלת שאי אפשר להתווכח עליה, אך באותה נשימה אתם חייבים להבין כמה כסף יעלה לכם המדיח בעת הקנייה וכמה חשמל ומים הוא צורך לאורך הפעלתו וזאת בכדי לדעת כמה כסף אתם מוציאים על התהליך ועל ניקוי הכלים.

מדוע העלות של מדיח כלים לא צריכה להטריד אותי?

כאשר אתם באים לחשב את ההוצאה שלכם על המדיח אתם לא צריכים רק לבחון את עלות הקנייה שלו ואת עלות הפעלתו אלא גם את הזמן שהוא חוסך לכם. תודות למדיח אתם יכולים לשטוף את הכלים בצורה הרבה יותר מהירה וזה חוסך לכם כל יום רבע שעה שלא הייתם מקבלים אם הייתם שמים את הכלים בתוך מתקן לייבוש כלים. אם אתם מחשבים את הרבע שעה הזאת בסיכום שבועי אתם תגלו כי מדובר על חיסכון של שעה ושלושת רבע בשבוע וזה כבר חיסכון זמן רציני ביותר ועל כן העלות של המדיח היא לא משהו שצריך להטריד אתכם מכיוון שכידוע לכל זמן שווה כסף ועל כך אין עוררין.

מהו הדבר החשוב ביותר שעליו אני צריך לתת את הדעת בעת קניית המדיח?

אם אתם קונים מדיח כלים או מוצרי פרזול, אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה היכן אתם קונים את המדיח ולא רק זאת אלא גם מי המותג שמייצר את המדיח. כך תבטיחו כי תקנו את המדיח הטוב ביותר והאיכותי ביותר ואת המדיח אשר מבזבז הכי מעט חשמל ומים.

כתוב/כתבי תגובה