להשכיר דירה או לקנות?

להשכיר דירה או לקנות

"לקנות או לא לקנות" זאת באמת השאלה. בימים בהם שוק הנדל"ן הופך יקר מידי ובלתי אפשרי: רבים מהזוגות הצעירים, כמו גם בעלי משפחות ורווקים – תוהים אודות הדרך לפעול נכון.

אבל מה באמת כדאי לעשות? לקחת משכנתא ו"לשבור את הגב" כל החיים כדי לשלם אותה? או שעדיף לשכור דירה וליהנות מכסף שתחסכו לשימושים אחרים? במאמר הבא ננסה לענות על השאלה!

מאז שהפכנו לאנשים בוגרים, ההורים שלנו כמו, גם האנשים הקרובים לנו, דיברו אתנו על היתרונות של בעלות על דירה או כל נכס.

"היתרונות" כך הסבירו לנו "הם נכס שיהיה כולו שלנו ויועבר לילדים שלכם ובכך ישמור על  כלכלה יציבה במשפחה, כמו גם מקום שבו ניתן יהיה להתגורר, בכל זמן."

מהם היתרונות של רכישת דירה?

רכישת דירה באם מתבצעת נכון עם תשואות www.tsuott.co.il אכן מביאה עמה כמה וכמה יתרונות בולטים כמו: נכס נדל"ן שערכו רק עולה, השקעה פסיבית המניבה רווחים, מקום שבו הילדים שלכם וגם אתם תוכלו לגור כל חייכם, כמו גם נכס שאפשר למכור בכל צרה או צורך בכסף רב.

עם זאת לרכישת דירה ישנם גם חסרונות כמו הצורך בגיוס הון עצמי גבוה יחסית לשם קבלת משכנתא, התחייבות ושעבוד של הנכס אל הבנק למשך שנים ארוכות, תשלומי משכנתא עם ריביות גבוהות, רכישת דירה באזורים אשר לעיתים אינם מתפתחים ובכך קבלת תשואות נמוכות על ההשכרה.

אז מה כדאי לעשות? לשכור דירה או לקנות?

מי שאין ביכולתו לקחת משכנתא או שלא רוצה לבצע רכישת דירה יקרה, חשוב שישקול השכרת דירה למשך כל חייו תוך ביצוע השקעות אחרות כמו השקעות בבורסה, השקעות בתיקים שונים, מניות ועוד. בכך אפשר להגדיל רווחים כמו גם לחסוך כסף לשעת צרה ולעת הפנסיה.

כיצד מחליטים?

על מנת לבצע בחירה נכונה, חשוב תמיד לפנות אל יועצי משכנתאות בלינק https://www.tsuott.co.il/service2 אשר יוכלו לשבת עמכם ולהקדיש לכם את כל הזמן שבעולם כדי שתוכלו להחליט נכון. בשל כך יש לפנות אל חברות מקצועיות העוסקות במשכנתאות ולבצע החלטה נכונה מושכלת שתעלה את איכות חייכם.

> קראו על משכנתא בקיבוצים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חלונות בגובה
ניקוי חלונות למשרד / לבית היא עבודה מסוכנת, ולכן חשוב מאוד שהיא תתבצע על ידי אנשים שהוכשרו לעשות זאת...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
מחיר קידום אתרים
מחיר קידום אתרים הוא עלות שחברה משלמת כדי לקדם את האתר שלה בערוצים שונים. ניתן לעשות זאת באמצעות מדיה...
קרא עוד »
נוב 01, 2022
קורס צ'י קונג של אמיר פרלמן – מה כדאי לדעת על זה?
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של רפואה סינית. אומנם הרפואה המודרנית רק הולכת...
קרא עוד »
יונ 24, 2020