על סליקת אשראי לעסק החדש שלכם

מדוע כדאי להזמין שירות סליקת אשראי של קרדיט2000 לבעלי עסקים? מה זה ייתן לעסק? וכיצד מתבצעות העסקאות? אם אתם רוצים לקבל תשלומים במהירות, לאבטח תשלומים ולבצע עסקאות בצורה יעילה יותר – כדאי שתקראו מידע אודות שירותי סליקה. 

אז מה זה השירותים האלה?

כבר מזה זמן רב שבעלי עסקים מחייבים לקוחות דרך הטלפון, בנייד, באתר והכול באמצעות סליקת אשראי. אם בעבר היה צריך שהלקוח יהיה נוכח פיזית בבית העסק כדי לחייב אותו על מוצר או שירות: הרי שכיום אפשר לבצע סליקה אשראי, ובכך לחסוך זמן, כסף ואפילו למנוע מכירות שלא יתקבל עליהן תשלום. 

קווים לדמותה של סליקה באשראי

כדי להבין את המשמעות של השירות, חשוב לדעת שכיום יש חברות מקצועיות שמספקות סליקה באשראי און ליין. משמע: טכנולוגיה באמצעותה אפשר לחייב את כרטיס האשראי של הלקוח מבלי שהוא יהיה נוכח במקום, והכול דרך אפליקציה או מערכת קלה לשימוש ולהורדה. 

שירות כה מאפשר מגוון פתרונות אידיאליים לעסקים כמו תשלום מקוון או באמצעות הכרטיס ללא צורך בהעברתו במכשיר סליקה. 

השירות מאפשר אבטחה של הקנייה גם מבחינת הלקוח שעליו לתת את כל פרטי האשראי כולל קוד סודי למוכר או לבעל העסק, וגם מבחינת בעל העסק שיכול להוכיח כי נעשתה קנייה באישור הלקוח. 

בין היתר אפשר להנות מיתרונות רבים כמו תשלום מאובטח בדפי נחיתה ורישום, תשלום בחנויות מקוונות באמצעות תוסף סליקה לוורדפרס למשל, עסקה טלפונית או און ליין מאובטחת, חיוב מהנייד או בטלפון וכולי. בשל כל אלה: רבים מבעלי העסקים בוחרים את השירות ע"מ לבצע חיובים מהירים ולקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק או לכל פלטפורמה שם נאספים תשלומים מלקוחות.  

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »