רבקה סגל – יודעת לעבוד בצוות

בין שלל היכולות של רבקה סגל אפשר לציין כי היכולת שלה לעבוד בצוות מהווה יתרון יוצא דופן. הדבר מאפשר לה להוביל צוותים להצלחה אמתית ובסופו של דבר לגרום לחברות הייטק להיות מסוגלות להגיע ליעדים שהן הציבו לעצמן מראש. לפיכך אפשר לראות כי מדובר באישה מרשימה אשר מסוגלת לבצע את כל מה שמוטל עליה בצורה מאוד עקבית ורצינית וזאת ללא שום פשרות בכל הנוגע לתוצאה שצפויה להיות מושגת.

יכולת אמתית להוביל צוותים להצלחה

דבר חשוב למדי שניתן לומר על רבקה סגל זו העובדה כי מדובר באישה בעלת יכולת אישית מאוד מרשימה להוביל צוותים ולעשות זאת עם מוטיבציה וכריזמה רבה. כך היא מסוגלת לגרום לכל האנשים תחתיה לבצע את שמוטל עליהם בצורה המקצועית ביותר וללא שום פשרות בכל הנוגע לאופן הביצוע של העבודה עצמה. כך היא הייתה מסוגלת להוביל שלל חברות להצלחה פנומנלית לאורך הקריירה שלה.

הסיפור שלה מהווה השראה עבור רבים

לבסוף אפשר לראות כי הסיפור של רבקה סגל הפך לשם דבר בעולם ההייטק הישראלי והיא מהווה השראה עבור לא מעט אנשים. היא מראה כי עם מספיק מוטיבציה ורצון להצליח אפשר להגיע להיכן שרק רוצים. היא עשתה זאת באופן שיטתי לאורך הקריירה שלה והצליחה להגיע להישגים מאוד מרשימים. כפי שאתם רואים, מדובר באישה אשר הצליחה להשיג המון המטרות שהיא הציבה לעצמה ועשתה זאת באופן עקבי וללא שום פשרות בדרך.

לבסוף אפשר לראות כי רבקה סגל לא סתם הגיעה להיכן שהגיעה. היא ידעה לפעול בצורה עקבית ולעשות כל שרק אפשר וזאת כדי להתקדם ולנהל חברות הייטק בצורה מאוד מקצועית ומוצלחת. לא סתם היא מהווה השראה עבור רבים היום.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »