דוד בן הרוש נמל אשדוד

אין ספק כי דוד בן הרוש נמל אשדוד, נחשב לאחד האנשים המוכרים והאהובים ביותר, לא רק בנמל אשדוד אלא גם בעיר יבנה. מדובר על אדם מתחשב, מקצועי ונעים, אשר מקפיד תמיד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לפני שדוד נכנס לתפקיד הבכיר שלו בנמל אשדוד, הוא כיהן בתור ראש עיריית יבנה. תושבי העיר זוכרים אותו בתור ראש עיר איכותי ומשקיע, אשר תרם רבות להתפתחות הכללית של העיר. במהלך כהונתו, דוד בן הרוש קידם פרויקטים שונים לצורך פיתוח וקידום העיר, כולל פרויקטים שעסקו בשיפור התשתיות, הקמת פארקים ושיפור חיי התושבים. מדובר על אדם שחיי את כל חייו ביבנה, ולכן המוטיבציה שלו לשפר את העיר הייתה בשיאה. כדאי לדעת, כי לפני שהוא נכנס לתפקיד ראש העיר, הוא כיהן במשך תקופה בתור סגן ראש עיריית יבנה. במהלך כהונתו הוא הוכיח את היכולות הלוגיסטיות והיכולות הניהוליות שלו, דבר שקנה את תמיכת התושבים.

מה לא סיפרו לכם על דוד בן הרוש נמל אשדוד?

קודם כל, כדאי לדעת כי מדובר על אדם שמתייחס לעבודה שלו בצורה הרצינית ביותר. למעשה, הוא אינו רואה בכך עבודה, אלא שליחות שיש לבצע על הצד הטוב ביותר. מרגע כניסתו לתפקיד הבכיר בנמל אשדוד, הוא ביצע מגוון רחב של מהלכים שונים, שנועדו לקדם ולפתח את הנמל. הדבר התבטא קודם כל, בשיפור תנאי העבודה של עובדי הנמל. דוד לקח באופן אישי את העניין, וטרח לוודא כי אין ולו עובד אחד, שאינו מקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו לפי חוק. מעבר לכך, הוא שידרג באופן משמעותי את שיטת הפעולה של הנמל, הפך את הנמל ליעיל ואפקטיבי יותר וכמובן שיפר את השירות שניתן ללקוחות הנמל.

לחצו כאן לקריאת עוד מידע על דוד בן הרוש נמל אשדוד

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »