איך מקבלים פיצויים אחרי תאונת דרכים?

פיצויים אחרי תאונת דרכים

אחרי תאונת דרכים, יש לא מעט דברים שצריך להתעסק בהם. אחרי שעוברים את ההלם הראשוני ומבינים שעברנו תאונה, עלינו לזכור שיש לאירוע אפקט מסוים שיכול להשפיע, ועל כן אנחנו צריכים להיות מוכנים ולפעול בצורה נכונה בשביל שנוכל להתקדם הלאה. 

למשל, אנחנו צריכים לדעת מה עלינו לעשות בשביל לקבל פיצויים בגין התאונה. מדובר על פיצויים שמגיעים לנו מחברת הביטוח, בעקבות התאונה ובזכות פוליסות ביטוח שאנחנו מחזיקים ברשותנו. לשם כך אנחנו צריכים לדעת איך עושים זאת ולמי אנחנו אמורים לפנות בשביל שבסופו של דבר, נוכל לקבל את הכסף שמגיע לנו, מה שנועד לעזור לנו לטפל בעצמנו בצורה נכונה. 

חשוב לומר, פיצויים אחרי תאונת דרכים ניתנים בכל מקרה בו אנחנו מתמודדים עם נזק פיזי או נפשי. במקרים בהם הנזק הוא לרכב, אז הפיצוי יכול להיות בצורות שונות, על פי סוג הפוליסה שעומדת לרשותנו. במקרים של נזקים בגוף או נפש, אז אנחנו מתמודדים עם מצב שונה. 

כיצד מקבלים פיצויים?

ראשית, אנחנו צריכים לפנות אל עורך דין תאונת דרכים, הוא ידע לעבוד מול חברת הביטוח ולדאוג שאנחנו נקבל את כל מה שמגיע לנו. בין היתר, הוא יעשה זאת באמצעות מסמכים רפואיים שיוכיחו את מידת הנזק, וכן בזכות מסמכים שיוכיחו שאכן אנחנו לא יכולים לעבוד בצורה רגילה, אנחנו לא יכולים להתפרנס מהמקצוע שלנו באופן קבוע או זמני, וכן שאנחנו נדרשים לטיפולים רפואיים או אחרים. 

סביר להניח שחברת הביטוח תדרוש מאיתנו לעבור מבחנים ומבדקים שונים, אשר יוכיחו את מידת הנזק שנגרם לנו וכן שאכן אנחנו עומדים בכל התנאים המחייבים את החברה לשלם לנו פיצויים. החברה תנסה לעשות כל מה שניתן בשביל להימנע מזה, ומנגד עורך הדין שלנו יעשה הכל בשביל לעזור לנו לקבל את מה שמגיע לנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות להשכרה בנס ציונה – הסביבה עושה את הדירה
כשמחפשים דירה להשכרה, זה לא מספיק רק לבחון כמה זה עולה לשכור אותה או כמה חדרים יש בדירה. אלו פרטים...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
גולן בכור סוחר רכב
בכור גולן סוחר רכב מהווה את הפתרון המושלם ביותר, עבור כל מי שמעוניין למכור את הרכב שלו, אך אין לו את...
קרא עוד »
פבר 25, 2021
איך בוחרים מוצרי פרסום לעסק?
כל מנהל חייב לקחת בחשבון את נושא הפרסום הפרסומי של העסק שלו. אם המנהל לא יפרסם את העסק שלו הוא יהיה...
קרא עוד »
ינו 10, 2019