איך מקבלים פיצויים אחרי תאונת דרכים?

אחרי תאונת דרכים, יש לא מעט דברים שצריך להתעסק בהם. אחרי שעוברים את ההלם הראשוני ומבינים שעברנו תאונה, עלינו לזכור שיש לאירוע אפקט מסוים שיכול להשפיע, ועל כן אנחנו צריכים להיות מוכנים ולפעול בצורה נכונה בשביל שנוכל להתקדם הלאה. 

למשל, אנחנו צריכים לדעת מה עלינו לעשות בשביל לקבל פיצויים בגין התאונה. מדובר על פיצויים שמגיעים לנו מחברת הביטוח, בעקבות התאונה ובזכות פוליסות ביטוח שאנחנו מחזיקים ברשותנו. לשם כך אנחנו צריכים לדעת איך עושים זאת ולמי אנחנו אמורים לפנות בשביל שבסופו של דבר, נוכל לקבל את הכסף שמגיע לנו, מה שנועד לעזור לנו לטפל בעצמנו בצורה נכונה. 

חשוב לומר, פיצויים אחרי תאונת דרכים ניתנים בכל מקרה בו אנחנו מתמודדים עם נזק פיזי או נפשי. במקרים בהם הנזק הוא לרכב, אז הפיצוי יכול להיות בצורות שונות, על פי סוג הפוליסה שעומדת לרשותנו. במקרים של נזקים בגוף או נפש, אז אנחנו מתמודדים עם מצב שונה. 

כיצד מקבלים פיצויים?

ראשית, אנחנו צריכים לפנות אל עורך דין תאונת דרכים, הוא ידע לעבוד מול חברת הביטוח ולדאוג שאנחנו נקבל את כל מה שמגיע לנו. בין היתר, הוא יעשה זאת באמצעות מסמכים רפואיים שיוכיחו את מידת הנזק, וכן בזכות מסמכים שיוכיחו שאכן אנחנו לא יכולים לעבוד בצורה רגילה, אנחנו לא יכולים להתפרנס מהמקצוע שלנו באופן קבוע או זמני, וכן שאנחנו נדרשים לטיפולים רפואיים או אחרים. 

סביר להניח שחברת הביטוח תדרוש מאיתנו לעבור מבחנים ומבדקים שונים, אשר יוכיחו את מידת הנזק שנגרם לנו וכן שאכן אנחנו עומדים בכל התנאים המחייבים את החברה לשלם לנו פיצויים. החברה תנסה לעשות כל מה שניתן בשביל להימנע מזה, ומנגד עורך הדין שלנו יעשה הכל בשביל לעזור לנו לקבל את מה שמגיע לנו.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »