קורס צ'י קונג של אמיר פרלמן – מה כדאי לדעת על זה?

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של רפואה סינית. אומנם הרפואה המודרנית רק הולכת ומשתכללת עם השנים, אך ישנם לא מעט מצבים רפואיים ובעיות פיזיות ומנטליות שונות, שאינן זוכות למענה הראוי. לעומת זאת, הרפואה הסינית רואה את הגוף כשלם, ולכן ההתייחסות שלה למחלות השונות, שונה במהותה מההתייחסות של הרפואה המודרנית, קראו בהרחבה באתר https://www.mqgisrael.com. הרפואה הסינית כוללת בתוכה שימוש בצמחי מרפא, דיקור, טיפול מגע בשם טווינא וכמובן תרגול של צ'י קונג. אנשים רבים במערב הבינו והפנימו את היתרונות העצומים הקיימים בתרגול קבוע של צ'י קונג, ולכן רבים בוחרים לקחת חלק בתהליך הזה. התרגול יכול לשפר את זרימת הדם ונוזל הלימפה, לשפר את הבריאות הכללית ואת ההרגשה הפנימית וכמובן להשפיע בחיוב על מצב הרוח, לשחרר חרדות ודאגות וכדומה. לכן קורס צ'י קונג הפך לפופולארי ביותר בשנים האחרונות, היות והביקוש למדריכים רק הולך וגדל.

> בדקו לימודי צ'י קונג בתל אביב עם אמיר פרלמן

קורס צ'י קונג של אמיר פרלמן – למי זה יכול להתאים?

קודם כל, חשוב להבין כי מדובר על קורס שמטרתו להכשיר מדריכים, שיוכלו להדריך אנשים כיצד לתרגל בצורה הנכונה והמדויקת ביותר. לכן הקורס של אמיר פרלמן בלינק זה למשל מתאים לכל מי שמתרגל צ'י קונג במשך תקופה ארוכה ומעוניין להעמיק עוד יותר את התרגול שלו. במהלך הקורס נלמדות סדרות מתקדמות וניתנים כלים ייחודיים עבור המדריכים. לכן מי שנרשם לקורס אמור לרצות לחלוק את הידע הזה עם כל אדם אחר שמעוניין ללמוד ולהתפתח בתחום. מעבר לכך, כדאי לזכור כי הדרישה למדריכי צ'י קונג איכותיים ומקצועיים, נמצאת במגמת עלייה, היות וכל התחום הפך לפופולארי במיוחד. ניתן לעבוד בתור מדריך במשרה חלקית, על מנת להשלים הכנסה וליהנות מעבודה שתורמת לא רק לכיס, אלא גם לנפש. ניתן לעבוד בחדרי כושר, מתנסים וסטודיו לצ'י קונג.

צפו בשיעור עם אמיר פלרמן

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »