קוסם לבר מצווה – מיושן או מדהים?

ילדים בכל העולם, וגם בישראל, אוהבים לצפות במופעי קסמים. הקוסם מרתק אותם בזכות גורם ההפתעה שמוביל לעניין ולתדהמה וגם לתגובות של צחוק, והם מגיבים במחיאות כפיים. ילדים גם אוהבים לנסו לתרגל קסמים בבית ולכן העניין מושך אותם גם בהקשר הזה.

אבל גם כשהם מתבגרים ומגיעים לגיל בר מצווה – הקסם לא פג. אמנם קסמים פשוטים כמו בלונים מתנפחים לא ירשימו אותם ואולי גם יגרמו לתחושת זלזול, אבל יש קוסמים כדוגמת רן גפנר, שיודעים את העבודה ויוכלו גם להציע לחתן הבר מצווה וחבריו רפרטואר עשיר שירשים אותם ויהפוך את החגיגה לאירוע בלתי נשכח מבחינת חתן השמחה, בני המשפחה והאורחים.

תוכנית מותאמת לבר מצווה

אמן חושים הוא קוסם שלא מתרכז בפעלולים ותרגילים שיפתיעו את הקהל אלא בעיקר באינטראקציה עם הקהל שנוכח בחלל אליו הוזמן. המשתתפים במופע שלו אינם צופים פאסיביים שמתבוננים במתרחש אלא נוטלים חלק באירוע, אשר נערך תוך שיתוף פעולה מצידם. לכן, הזמנת קוסם לבר מצווה אינה רעיון מיושן אלא מדהים והופעתו של אמן חושים תהיה אטרקציה שתיזכר זמן רב לאחר החגיגה.

"אמן חושים"הוא למעשה קוסם אשר מיומן בתרגילים מנטליים בשיתוף הקהל ויודע להתאים את עצמו לסוג האירוע המבוקש. הוא יידע לבצע תרגילי קריאת מחשבות, אינטואיציה ופראפסיכולוגיה שונים שיתאימו גם לקהל צעיר וחבריו של חתן השמחה, וגם לאורחים המבוגרים, וכך כולם ייהנו.

בחירת קוסם לבר מצווה

קוסם לבר מצווה צריך, כאמור, להתאים את עצמו גם לקהל מבוגר וגם לצעיר ולכן לפני הבחירה בו כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים שהופיע אצלם ולהיפגש איתו כדי לסכם על עבודה משותפת ועל כל הסידורים, התעריפם והביטוח לפני החתימה הסופית.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »