5 יתרונות בשוברים שלא חשבתם עליהם

אתם תוהים האם הגיע הזמן שגם אתם תפסיקו לקנות לעובדים שלכם מתנות פיזיות שונות ותעברו לאופציה שכוללת שוברים במתנה? אם כך, כדאי שתדעו: זה לא במקרה שכל כך הרבה בעלי עסקים עושים זאת, שכן מדובר על אופציה שכוללת לא מעט יתרונות. אולי עד היום לא עצרתם לחשוב על כל היתרונות שמחכים למי שבוחר לקנות שוברים, אך בפועל מדובר על בחירה נכונה כי: 

  • המחירים – כשנותנים מתנה בעזרת שובר בפועל מקבל המתנה נהנה מסכום גדול יותר. 
  • המגוון – היום יש אפשרות לקנות שוברים מתנה לכל תחום ועניין. יתרה מכך, יש גם אופציה לקנות שוברי מתנה כלליים וכך מקבל המתנה יוכל לבחור איך לנצל את השובר. 
  • המודרניות – חשוב לכם לתת מתנה מודרנית? גם במובן הזה שוברי המתנה הם הבחירה הכי טובה שיש. אתם שולחים לאדם שתרצו לשמח לינק, ומשם הוא כבר יעשה עם השובר הזה מה שהוא ירצה, לדוגמא ינצל את השובר כשובר למסעדת שף
  • הנוחות – מדובר על מתנה שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית כדי לרכוש אותה. 
  • האפשרות להחליט כמה להשקיע – כשקונים שוברי מתנה אפשר לבחור את הסכום המדויק שאתם רוצים להעניק לאדם שלו תרצו לתת את המתנה. 

 

שימו לב באיזה שוברי מתנה אתם בוחרים 

מה שכן כדאי לדעת על שוברי המתנה בעידן המודרני, זה שהיום יש לא מעט אתרים שדרכם תוכלו לקנות אותם. בפועל יש אופציה לרכוש היום שוברים דרך מגוון רחב של חנויות וירטואליות, וכמו שאתם בוודאי יודעים, לא בכל מקום יחכה לכם הטוב ביותר. ראשית, יש אתרים שבהם המחירים קצת יותר גבוהים ושנית, לא כל שובר תקף לכל תחום ועניין. לכן בהחלט יש טעם לבדוק במה בדיוק אתם משקיעים, כי אם יש משהו בטוח, זה שכאשר אתם נותנים מתנה למישהו, זה צריך להיות כלכלי, נוח ושימושי. נסו לבדוק, בין היתר, איך מקבל המתנה יוכל להפעיל את השובר ולעשות בו שימוש. אם מדובר על משהו מסובך מידי עלול להיות שהשובר לא יהיה מספיק אטרקטיבי ואפילו ישכח בלי שייעשה בו שימוש וזה, כמובן, חבל. 

 

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם