10  דברים שלא ידעתם על ארנק טרזור

ארנק טרזור הינו ארנק שבא בצורה של מכשיר חשמלי עליו ניתן להטעין ולאכסן מטבעות דיגיטליים. הוא נוצר על ידי חברת SatoshiLabs בשנת 2014 והוא למעשה הארנק הפיזי הראשון מסוגו. מה שמפריד אותו משאר הארנקים למטבעות דיגיטליים הוא בכך שהוא ממשי (חומרה פיזית) ולא מחובר לרשת האינטרנט. דבר זה מעניק לו יתרון מבחינת אבטחה שכן הוא אינו חשוף לפריצה של האקרים. הוא מאוד דומה לכונן חיצוני נייד עם חיבור לUSB והוא מאפשר חיבור למחשב אישי ולנייד.

מה מיוחד בארנק טרזור 

מאז שהוא נוצר לא נרשמו חריגות אבטחה, התקפות וניסיונות פריצה שונים. למעשה הוא הוכיח רמת בטיחות ואמינות גבוהה כשעמד מול ניסיונות פריצה מכל הסוגים. למכשיר יש ממשק מובנה עם מעבד חזק, תמיכה של מערכת הפעלה (windows אנדרואיד, מק, לינוקס וכו') מסך קטן וכפתורים לחיצים. משקלו אינו עולה על 20 גרם.

מה הם היתרונות של הארנק 

כאמור, רמת האבטחה של הארנק הינה גבוהה ביותר והוא חסין בפני התקפות של וירוסים ורוגלות. המפתחות הפרטיים בחשבון הארנק באופן תמידי מנותקים מהרשת גם כשהמכשיר עצמו מחובר לרשת. לפני כל עסקה חייב לבצע פעולת לחיצה במכשיר עצמו ולא דרך המחשב. כלומר יוצא מצב שלא משנה מהי רמת האבטחה של המחשב האישי או הנייד, כל עוד פעולת המסחר בוצעה בארנק היא בטוחה. ממשק המשתמש מאוד קל ונוח והוא נותן חווית משתמש טובה. לארנק יש קוד פתוח המאפשר בקרה ופיקוח אחר שינויים. הממשק מתואם גם למחשבים ניידים וגם למכשירים חכמים.

תמיכה בסוגי המטבעות

עדיין אין תמיכה מלאה בכל סוגי המטבעות. כיום יש כמה אלפים של מטבעות דיגיטליים, אך לעת עתה הגירסה העכשווית של הארנק תומכת רק בביטקוין, לייטקוין, דאש, זיקאש, ביקאש, ביגולד, את'ר, את'ר קלאסיק, טוקנים של 20ERC, אקספנס, יוביק, נם, דוג'קוין וניימקוין. מידע נוסף באתר קריפטו ג'נגל

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »