איך תדע איזה סוג שילוט יתאים לעסק שלך

אחד הדברים הכי חשובים שעומדים לרשות עסק, לא משנה באיזה סדר גודל הוא ולא משנה באיזה תחום הוא עובד, זה השילוט שלו. על פניו זה נראה אולי דבר מזערי ולא חשוב, אך כפי שנוכל לראות מיד, יש לו חשיבות גדולה ומכאן אנחנו יכולים להבין, עד כמה חשוב לדעת איזה סוג שילוט יכול להתאים לעסק שלנו.

החשיבות של השילוט לעסק, היא גבוהה גם כשמדובר בשילוט חיצוני וגם כשמדובר בשילוט פנימי. כשאנחנו מדברים על שילוט חיצוני, אז מן הסתם, אנחנו מדברים על שלטים אשר נמצאים בחזית העסק או בסביבתו. החשיבות שלהם היא בכמה מובנים, הן בכך שהם מספקים לנו אפשרות להציג את העסק בפני עוברים ושבים כמו שלטים מוארים ובולטים, הן בכך שהם מספקים נקודת דרך, נקודת ציון עבור מי שרוצה להגיע אלינו והן בכך שהשלטים מהווים כלי, אלמנט לצורך פרסום ושיווק העסק ואף לצורך מיתוגו.

כשמדובר על שילוט פנימי, אז מן הסתם יש חשיבות עבור העובדים והלקוחות שמגיעים אלינו, כך הם יודעים מה יש בכל חדר, כך הם יודעים לאן ללכת, איפה למצוא את מה שהם מחפשים ועוד.

כעת כשלמדנו על החשיבות, אנחנו יכולים לענות על השאלה, איך נדע איזה סוג שילוט יכול להתאים לעסק שלנו.

מן הסתם, הכל שאלה של גודל, איכות ויחס. אין טעם לתלות שלט ענק על עסק שנמצא במבנה קטן מאוד, מצד שני, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאם גם השלט יהיה קטן, אז אף אחד לא ישים לב אלינו. אנחנו צריכים שהשלט יהיה פרופורציונאלי לגודל המבנה וכן למסר שאנחנו רוצים להעביר.

כאן נכנסת נקודה נוספת, מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה רשום על גבי השלט. ובכן, אנחנו יכולים לבחור בין שילוט בסיסי עם שם העסק, לבין שילוט כולל, כזה שיכול לכלול גם פרטי התקשרות וכן נקודות נוספות שיכולות לעזור לכל מי שעובר ליד השלט. ככל שיהיו יותר פרטים, כך עוברים ושבים וכן לקוחות, יוכלו לקבל יותר מדי רלוונטי עבורם, מה שיכול לעזור להם בהיבטים שונים.  במידה והנכם מתלבטים בנוגע לסוג השלט המתאים ביותר, מוזמנים להתייעץ עם המומחים באתר http://www.fastsigns.co.il/.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם