עורך דין צוואה – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

עורך דין צוואה

בדרך כלל כשאנחנו ניגשים לבחור עורך דין, המחשבה שלנו היא שהוא אמור לעזור ולשרת את המטרות המיידיות שלנו או לשרת אותנו בהליך משפטי ארוך אל מול גורם כזה או אחר, פרטי, עסקי או מוסדי. בכל מקרה, הבחירה שלנו נובעת מתוך מחשבה שעורך דין נועד לשרת מטרה מסוימת שתשרת אותנו בחיים שלנו. 

,יש מקרה אחד בו אנחנו נרצה לשכור את שירותיו של עורך דין, על מנת שהוא ישרת את האינטרס שלנו מבלי שאנחנו נהנה ממנה, אינטרס אשר יבוא לידי ביטוי רק אחרי מותנו. מדובר על עורך דין צוואה. כל אדם רוצה להשאיר צוואה מסודרת אשר תדריך באופן ברור כיצד לחלק את כספו, רכושו ונכסיו בצורה ברורה ומפורשת, זאת על מנת שלא יהיו בעיות ולא יתעורר מריבות בין היורשים הפוטנציאליים. 

לשם כך בדיוק אנחנו נרצה לשכור עורך דין צוואה אשר גם ינחה אותנו כיצד לכתוב מסמך מסודר שיהיה תקף באופן משפטי, גם ישמור עליה וכן יפתח אותה ויציג אותה בפני היורשים הפוטנציאליים. מעבר לכך, הוא אמור לייצג את האינטרס שלנו אחרי לכתנו מהעולם, לא רק בפני היורשים אלא גם מול בית המשפט והרשויות השונות. 

כיצד בוחרים עורך דין צוואה

באופן טבעי, הנקודות הראשונות שנתייחס אליהן היא ניסיון, מקצועיות ואמינות. אלו נקודות שאסור להקל בהן ראש. אנחנו צריכים לעבוד עם עורך דין מנוסה, עורך דין מקצועי ואמין שאנחנו יכולים לסמוך על המילה שלו ועל הדרך בה הוא מתנהל. 

שנית, חשוב שנבחר עורך דין שידע גם להנחות אותנו וגם נוכל לסמוך עליו שהוא ילווה את היורשים אחרי שיפתח את הצוואה, זאת על מנת שיהיה ניתן לממש אותה בצורה מלאה ונכונה.

 

ראו גם: עורך דין גירושין בהוד השרון

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד פגיעה מינית – איך לעשות את הבחירה הנכונה
אין ספק שהעבירות הקשות והרגישות ביותר שיש, הן עבירות פגיעה מינית. מדובר על מכלול של עבירות, אשר לצערנו...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
מי הוא יזם נדל״ן ולמה אנחנו צריכים אותו?
האם אתם רוצים להיות יזמי נדל"ן? רוצים להרוויח כמה שיותר ולנצל הזדמנויות? כאן נכתוב על נושא זה: מי הוא...
קרא עוד »
נוב 23, 2021
רחמים שקלים – השקיעו את הכסף שלכם בחוכמה
לפני שאתם בכלל מתכוונים לעשות צעד משמעותי של השקעת הכסף שלכם בנדל״ן, זה יהיה חשוב ביותר שתבינו מהם...
קרא עוד »
יונ 04, 2022