עורך דין צוואה – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

עורך דין צוואה

בדרך כלל כשאנחנו ניגשים לבחור עורך דין, המחשבה שלנו היא שהוא אמור לעזור ולשרת את המטרות המיידיות שלנו או לשרת אותנו בהליך משפטי ארוך אל מול גורם כזה או אחר, פרטי, עסקי או מוסדי. בכל מקרה, הבחירה שלנו נובעת מתוך מחשבה שעורך דין נועד לשרת מטרה מסוימת שתשרת אותנו בחיים שלנו. 

,יש מקרה אחד בו אנחנו נרצה לשכור את שירותיו של עורך דין, על מנת שהוא ישרת את האינטרס שלנו מבלי שאנחנו נהנה ממנה, אינטרס אשר יבוא לידי ביטוי רק אחרי מותנו. מדובר על עורך דין צוואה. כל אדם רוצה להשאיר צוואה מסודרת אשר תדריך באופן ברור כיצד לחלק את כספו, רכושו ונכסיו בצורה ברורה ומפורשת, זאת על מנת שלא יהיו בעיות ולא יתעורר מריבות בין היורשים הפוטנציאליים. 

לשם כך בדיוק אנחנו נרצה לשכור עורך דין צוואה אשר גם ינחה אותנו כיצד לכתוב מסמך מסודר שיהיה תקף באופן משפטי, גם ישמור עליה וכן יפתח אותה ויציג אותה בפני היורשים הפוטנציאליים. מעבר לכך, הוא אמור לייצג את האינטרס שלנו אחרי לכתנו מהעולם, לא רק בפני היורשים אלא גם מול בית המשפט והרשויות השונות. 

כיצד בוחרים עורך דין צוואה

באופן טבעי, הנקודות הראשונות שנתייחס אליהן היא ניסיון, מקצועיות ואמינות. אלו נקודות שאסור להקל בהן ראש. אנחנו צריכים לעבוד עם עורך דין מנוסה, עורך דין מקצועי ואמין שאנחנו יכולים לסמוך על המילה שלו ועל הדרך בה הוא מתנהל. 

שנית, חשוב שנבחר עורך דין שידע גם להנחות אותנו וגם נוכל לסמוך עליו שהוא ילווה את היורשים אחרי שיפתח את הצוואה, זאת על מנת שיהיה ניתן לממש אותה בצורה מלאה ונכונה.

 

ראו גם: עורך דין גירושין בהוד השרון

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדע איזה סוג שילוט יתאים לעסק שלך
אחד הדברים הכי חשובים שעומדים לרשות עסק, לא משנה באיזה סדר גודל הוא ולא משנה באיזה תחום הוא עובד, זה...
קרא עוד »
פבר 15, 2019
משכנתא חוץ בנקאית
בעבר, כאשר אדם היה מעוניין במשכנתא לצורך רכישת דירה, הוא היה ניגש לבנק שלו ומקבל הצעה להלוואת משכנתא....
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
מחיר קידום אתרים
מחיר קידום אתרים הוא עלות שחברה משלמת כדי לקדם את האתר שלה בערוצים שונים. ניתן לעשות זאת באמצעות מדיה...
קרא עוד »
נוב 01, 2022