מה הסיבה לקנות רכבים שירדו מהכביש?

לקנות רכבים שירדו מהכביש

מעוניינים להיפטר מהרכב הישן? הרכב עבר תאונה קשה והוא במצב טוטאל לוס? או שהוא כבר ממש ישן ומסוכן לשימוש? יש מי שמעוניין בדיוק ברכב במצב כזה. קיימים מגרשי רכב שקונים רכבים שירדו מהכביש ומהווים כתובת לכל אלה שמעוניינים למכור את הרכב הלא שימושי שלהם.

מי מעוניין לרכוש רכב ישן?

מגרשי פירוק רכבים הם הכתובת לכל מי שמעוניין למכור רכב שיורד מהכביש. ומדוע? מגרשים אלו רוכשים רכבים שכבר לא באים לידי שימוש בשל תקלות בחלקים שונים שלהם, מפרקים אותם לגורמים, שולחים את החלקים התקולים לגריטה ומשתמשים בחלקים התקינים כחלקי חילוף לצורך תיקון רכבים אחרים. 

קניית רכב לפירוק – איך זה עובד?

גם רכב שיורד מהכביש שווה משהו ולכן, כאשר מעוניינים למכור אותו לפירוק, חשוב לבצע לו בדיקה יסודית. את הבדיקה מבצע קונה הרכב הפוטנציאלי (קונה כל סוגי הרכבים באתר PRKאשר בודק מה מצבו המכני, בכמה אפשר למכור את החלקים התקינים ובקיצור, כמה הוא יכול להרוויח עליו. ולפי פרמטרים אלו הוא נותן הצעת מחיר למוכר. כמו כן, קונה הרכב הוא זה שגורר את הרכב למגרש הפירוק בעצמו או ממליץ לפנות למשרד להגנת הסביבה כדי שאלה יממנו את גרירת הרכב.

הצדדים המורווחים ממכירת רכב לפירוק

כאשר הרכב מגיע למגרש הרכבים, מפרקים אותו לחלקים ומפרידים את החלקים שעדיין תקינים מהחלקים שלא ניתנים לשימוש. החלקים התקינים נמכרים למוסכים שונים לצורך שימוש חוזר בהם ולתיקון רכבים אחרים, שאר החלקים נשלחים לגריטה ונמכרים למפעלי ברזל.

ניתן לומר כי כאשר מוכרים רכב לפירוק, כל הצדדים יוצאים מורווחים – בעל הרכב, שהתפטר מהרכב הישן ואפילו קיבל עליו סכום כסף. קונה הרכב, שמתפרנס מקניית רכבים כאלה וכן, גם הסביבה שמרוויחה אוויר נקי כשיש רכב אחד פחות על הכביש.

בדקו קונה רכבים לפירוק בנתניה בלינק https://prk.co.il/place-for-dismantlg-cars-in-netanya/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות לגבי היתרונות של אוכל אמריקאי
ברוכים הבאים לעולם המטבח האמריקאי, שם מחכה שטיח עשיר של טעמים, מסורות וחידושים קולינריים. כסמכות...
קרא עוד »
פבר 13, 2024
מה זה עץ מאובן?
עץ מאובן זוהי תופעת טבע ייחודית ומרתקת שניתן להתפעל ממנה ולהשתמש בה בדרכים שונות. להלן שלושה גורמים...
קרא עוד »
מאי 12, 2023
תובנות חיוניות על בחירת המזון הנכון לכלבים
בחירת המזון המושלם לכלבים היא חיונית בהבטחת הבריאות, האושר ואריכות החיים של חברך הפרוותי. עם מגוון...
קרא עוד »
אפר 09, 2024