למי מתאים לרכוש דירה ביוון?

אם יצא לכם לבקר ביוון אתם בטח יודעים שטיסה לשם לוקחת בערך שעה וחצי. שזה אומר שאתם יכולים להגיע ליוון מהר יותר מאשר לאזורים מסוימים בארץ. זה יכול להיות רעיון נהדר עבור מגוון רחב של אנשים שמחפשים מקום מפלט חדש או אפילו אזור מגורים חדש. אם זה נשמע לכם רעיון טוב, המשיכו לקרוא על נדל"ן ביוון ואולי תגלו שדווקא מתאים לכם להשקיע בדירה באחת מעריה של יוון.

אז מי הם בעצם אותם אנשים שמתאים להם לרכוש דירה ביוון?

אם אתם..

זוגות צעירים שמחפשים להשקיע בנכס בחו"ל ולהבטיח הכנסה בעזרת שכר דירה, יוון יכולה להיות אופציה טובה. אפשרויות הרכישה הן נוחות ובדרך כלל לא עוברות את הסכום של 500,000 בעיקר בגלל שמס הרכישה עומד על 3% וקיים פטור מלא ממס שבח. זה אומר שההוצאה שלכם על רכישת הדירה היא חד פעמית.

אם אתם..

עצמאיים בשטח שצריכים שינוי אווירה לעתים קרובות, דירה באיי יוון יכולה להיות הבריחה המושלמת. כאשר אתם לא שכירים, עניין המיקום שלכם (במידה ואתם לא עובדים עבור בית מלאכה כזה או אחר) לא כזה משנה. שינוי המראה בעיניים לעתים עוזר רבות ליצירה ולעבודה בה אתם עובדים, לא משנה איזו. 

או אם אתם..

משפחה שמעוניינת בכל קיץ להגיע ליוון ולבלות את ימות הקיץ במקום פה בארץ, ביוון. עיקרון הדירה יכול להוות עבורכם את האפשרות להזמין חברים לבלות איתכם בקיץ, להזמין משפחה מורחבת לבלות איזה שבוע ביוון מבלי להצטרך למצוא מלון שסביר להניח בימות הקיץ יעלה הרבה מאוד כסף.

וכמובן, גם אם אתם..

הגעתם לגיל הפנסיה שלכם וכרגע כל מה שיש לכם ליהנות ממנו זה אחד מהשני, מהילדים ומהנכדים. אך לא תמיד הכל צריך להיות סובב סביב המשפחה שלכם. אתם לחלוטין יכולים להתחיל את חיי החופש שלכם באחת מהערים של יוון. להתעורר כל בוקר אל מול הים של יוון נשמע כמו חלום שעשוי להתגשם.

לסיכום,

זה לא ממש משנה מי אתם, או מה אתם רוצים לעשות עם הנכס שלכם. לכל אחד ואחת מכם יש את האפשרות למצוא ולרכוש דירה ביוון. כל שאתם צריכים לעשות זה למצוא את ההשקעה הנכונה ביותר עבורכם. מקווים שעזרנו לכם לענות על השאלה: האם כדאי להשקיע ביוון?

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בית חכם

מי צריך בית חכם?

יש לכם עסק שהייתם רוצים לראות מה מתרחש בו בכל רגע נתון דרך המצלמות? מערכת בית חכם תאפשר לכם לעשות את זה, והרבה מעבר לכך.

קרא עוד »