מה ההגדרה למהירות מופזרת?

כולנו יודעים שאין לנהוג במהירות מופרזת, אין לנהוג במהירות מעל למותר, חשוב לעצור בדרך להתרעננות. אז מה בעצם אומרות לנו כל ההוראות הללו? איך אנחנו יכולים לדעת כי אכן אנחנו עומדים בכל כללי התעבורה ואנחנו לא חורגים מבחינת המהירות? אז כאן חשוב ללמוד היטב את כל המושג הזה של מהירות בעת נהיגה.

יש את המהירות שהיא מותרת לכל כביש בתוך העיר. זוהי לרוב לא מהירות גבוהה אלא כזו נחמדה, נינוחה, נעימה ובלי הרבה לחץ. יש גם את המהירות המותרת בכבישים בינעירוניים. זה בהחלט שונה לגמרי מהמהירות המותרת בכביש הרגיל.

מה זה מהירות מופרזת? 

אז מה זה בעצם נהיגה במהירות מופרזת? אם המהירות עולה על המוצר ביחס לקטע הכביש הנתון, או אז המהירות תיקרא מופרזת. אז מהן העצות לכך? איך מתמודדים המהירות המופרזת עוברים אותה בשלום?

כאן בדיוק מגיעים הכללים היבשים. נהיגה חוקית שעונה על כל ההגדרות היא פשוט נהיגה בלי חוכמות. זה אומר נהיגה בלי לנסות להתחכם על החוק, להאיץ את הנסיעה או לשנות מהכללים המקסימליים שהחוק מאפשר.

כל אדם שמעלה את המהירות מעל למה שהחוק מאפשר לו ומעל למהירות המוצרת מסכם את עצמו, מסכן את הולכי הרגל, מסכן את המכונית שלו ומה שיהיה הכי משמעותי בהמשך זה שהוא מסכן את הרישיון שלו.

עורך דין נכנס לתמונה

נהגתם מעל למותר? עצרו אתכם על מהירות מופרזת? אנחנו כאן בדיוק לשם כך. הצוות שלנו הם עורכי דין מנוסים בדיוק בתחום הזה של עבירות תנועה. בעזרת הליווי המקצועי שלנו תיהנו מכל מה שהחברה שלנו תצליח לסדר עברכם ודעו כי מדובר בשירות מקיף עם כל מה שתצטרכו וזה בהחלט הרבה! מידע נוסף עורך דין אליאס סיילס

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם