מה כולל ליווי עסקי לבעלי עסקים?

כל בעל עסק, גדול או קטן, אשר מחפש יועץ עסקי שיעזור לו להתמודד עם מצבים ומשברים שונים, צריך לשאול את עצמו, מה בדיוק הוא מקבל מאותו יועץ, מה כולל תהליך העבודה מולו ומדוע משתלם לו להשכיר את שירותיו.

אחת השאלות שעליו לשאול היא, מה כולל ליווי עסקי. האם זה אומר שבכל עת, בכל שלב, היועץ אמור להיות מעורב בתהליך, האם זה אומר שבכל עת היועץ אמור להיות זמין לשירותיו של הלקוח שלו? הרי סביר להניח שיש לו עוד לקוחות ועוד מצבים איתם הוא אמור להתמודד.

בסופו של דבר, יועץ עסקי חיצוני כמו אייל פז ליווי עסקי לעסקים וחברות מציע ללקוחות שלו שלושה דברים: ידע, ניסיון וזמן. כלומר הוא מציע להם ידע מקצועי, את הניסיון שרכש במהלך השנים, וכן את הזמן שלו. כל בעל מקצוע ירצה לקבל זמן מספק, בשביל ליהנות משירותיו של יועץ עסקי אשר את שירותיו הוא שוכר. זאת על מנת שיוכל להפיק מכך תועלת מרבית.

 

מה כולל ליווי של יועץ עסקי

ראשית, זה כולל שיחות ומפגשים, בין אם זה בתחילת העבודה המשותפת ובין אם זה פגישות עדכון, פגישות במקרים מסוימים שיש צורך בכך, פגישות שבועיות בהתאם לצורך.

שנית, זה כולל שיחות טלפון והודעות וואטסטפ לעדכונים, התייעצויות ודברים אחרים, על פי הצורך של בעל העסק.

שלישית, הליווי כולל מעבר על נתונים, תוכניות, דוחות וכל דבר אחר שיכול להשפיע וחשוב שהיועץ יהיה מעורב בכך.

ארבע, ייתכן מאוד שהיועץ יהיה מעורב בתהליכים נוספים, כולל ישיבות בעסק, פגישות פנימיות וחיצוניות, תצפיות על מקום העבודה והעובדים, ועוד.

חמש, הליווי כולל דוחות שהיועץ מכין ומיועדים לבעל העסק ולאנשים מטעמו, על פי בחירתו, בשביל להתמודד עם מצבים כאלה ואחרים.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה בירושלים

דירות למכירה בירושלים

דירות למכירה בירושלים נחשבות לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות ואנשים רבים מתעניינים בתחום. חשוב להבין כי ירושלים נחשבת לאחת הערים היפות והמיוחדות ביותר

קרא עוד »
רישיון עסק בתל אביב

רישיון עסק בתל אביב

אין לכם מושג מאיפה להתחיל בכלל כדי להשיג רישיון עסק בתל אביב? במקרה כזה תוכלו לתת לחברה מקצועית בתחום לעשות את העבודה הקשה בשבילכם ולדאוג

קרא עוד »