מהי מחלקה סיעודית בבית אבות?

אם אתם מחפשים מחלקה סיעודית להוריכם, אתם וודאי שואפים למצוא את המקום הטוב ביותר עבורם – מקום שיגרום להם להרגיש כמה שיותר כמו בבית (רק יותר בטוחים).

מחלקה סיעודית בית גיל פז בבית אבות הינה מחלקה מותאמת בה מקבלים הקשישים הסיעודיים מענה מלא עבור כל הצרכים שלהם. ישנה התאמה של הטיפול הנדרש לכל דייר ודיירת באופן אישי – בין אם מדובר על בריאותם הפיזית, בריאותם הנפשית, ההרגלים שלהם וסדר היום שלהם, אופיים, העדפות התזונתיות שלהם, התחביבים שלהם ותחומים חשובים נוספים.

בעלי המקצוע שעובדים במחלקה הסיעודית

במחלקה סיעודית בבית אבות חייב לעבוד צוות רפואי וסיעודי שמספק מענה במשך כל השבוע ובמשך 24 שעות ביממה. בצוות עובדים בשיתוף פעולה מטפלים ואחיות, אחות ראשית, רופא הבית ומנהל רפואי. הטיפולים הרפואיים כוללים בדיקות תקופתיות במטרה למנוע בעיות רפואיות ומתן טיפולים במקרים דחופים.

נוסף על הצוות הרפואי, עובדים בעלי מקצוע נוספים, ביניהם: עובדת סוציאלית שמתווכת בין אנשי הצוות, בני המשפחה של הדייר והדייר ומסייעת לכל הדיירים בשלבי ההסתגלות למקום החדש ופיזיותרפיסטית מקצועית ומנוסה בטיפול בבני הגיל השלישי.

כמו כן, ישנם מדריכי תעסוקה המעבירים פעילויות שונות בהתאמה לצרכיהם ויכולותיהם של הדיירים ודיאטנית שמסייעת בהתאמת תפריטים שעונים על צרכיהם של הדיירים.

תנאים מצוינים שמאפשרים שמירה על איכות חיים גבוהה

ישנה חשיבות רבה לשמירה על הבריאות של הדיירים, דאגה למצבם הנפשי, שמירה על קשר הדוק בין עובדי המחלקה, הדייר ובני משפחתו, מגורים בחדרים מאובזרים ומרווחים, שמירה על הפרטיות של הדיירים, תוך מתן מענה מלא במשך 24 שעות ביממה ותעסוקה שמותאמת להעדפות של הדיירים, יכולים להעניק תחושה של בית.

במחלקות הסיעודיות בביתי אבות יקבלו הוריכם תנאים מצוינים שיגרמו להם להרגיש טוב מבחינה פיזית ונפשית. הפעילויות המוצעות להוריכם ימלאו את יומם ויגרמו להם להרגיש חיוניים והמזון שיותאם עבורם באופן אישי יגרום להם להיות חזקים, בריאים ומרוצים. כידוע, כאשר המצב הנפשי טוב, משתפר גם המצב הבריאותי, וכשהמצב הבריאותי טוב, משתפר המצב הנפשי.

מחלקה סיעודית בבית אבות מספקת ליקרים לנו טיפול סביב השעון המותאם אישית למצבם הסיעודי, ראו לדוגמה בית אבות סיעודי.

אהבתם את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חברת פוליש בבאר שבע

חברת פוליש בבאר שבע

מתי מגיע הרגע שבו מבינים שצריך פוליש לרצפה ואיך בוחרים חברת פוליש בבאר שבע, מה חשוב לדעת ועל מה אסור להתפשר. הרצפה ראתה ימים טובים

קרא עוד »